Filip Chajzer jest jednym z najpopularniejszych polskich dziennikarzy. Od września 2019 roku prowadzi on wraz z Małgorzatą Ohme "Dzień dobry TVN". Ponadto dziennikarz był także jednym z prowadzących Sylwestra TVN.

Wpadki Filipa Chajzera

Ostatnio dziennikarz miał za sobą dość ciężkie chwile. Dość często zdarzają mu się wpadki, które internauci szybko zauważają. Polskim telewidzom nie do końca podobają się żarty prezentera.

Jakiś czas temu prowadzący Dzień Dobry TVN kolejny raz zirytował widzów, gdy w programie na żywo szydził z osób chorych i udawał atak paniki.

Chajzer naraził się także fanom programu "Ameryka Express". Dziennikarz całował i dotykał zaskoczone mieszkanki Peru bez ich pozwolenia. Jego skandaliczne zachowanie znalazło swój finał w sądzie.

Teraz Filip Chajzer próbuje ocieplić swój wizerunek, podkreślając więź łączącą go z młodszą siostrą.

Filip Chajzer udostępnił zdjęcie swojej młodszej siostry

Dziennikarz zyskał dużą popularność w mediach społecznościowych. Mężczyzna bardzo chętnie dodaje zdjęcia ze swojego prywatnego życia. W ostatnim czasie postanowił, że zaprezentuje swoją piękną siostrę.

Rodzeństwo wybrało się na wakacje. Wspólnie „ładują baterie” w otoczeniu palm. Filip Chajzer postanowił dodać kilka zdjęć z wycieczki.

Na jednym z nich pozuje jego młodsza siostra Weronika. Trzeba przyznać, że dziewczyna wygląda olśniewająco. Niczym hollywoodzka gwiazda. Internauci także byli zachwyceni jej urodą:

- „Piękna kobieta”

- „No, no pogratulować tak ładnej siostry. Piękna Chajzerka”

- „Ale piękna ta Twoja siostra. Mama miss, tata przystojny to córka śliczna!!!”- pisali.

View this post on Instagram

Dogryweczka 😉

A post shared by Filip Aleksander Chajzer (@filip_chajzer) on

Widać, że rodzeństwo świetnie się bawi i lubi ze sobą spędzać czas. Wystarczy życzyć im udanego urlopu.

Na portalu "Życie" dowiesz się również o... ZAUROCZYŁ SWOJĄ MUZYKĄ CAŁĄ POLSKĘ. TERAZ JEGO STAN ZDROWIA NIE POZWALA MU NA POWRÓT DO KRAJU

Portal "Życie" informował także... ROKSANA WĘGIEL SKOMENTOWAŁA PLOTKI O ZAWIESZENIU KARIERY. CZY MŁODA PIOSENKARKA PLANUJE PRZERWĘ