Kora i Kamil Sipowicz byli parą przez wiele lat. Poznali się zupełnym przypadkiem, a później ich kontakt urwał się na ponad dekadę. Gdy ponownie się spotkali, ich namiętność wybuchła ze zdwojoną siłą:

Poznaliśmy się, gdy Kora była mężatką i miała już dziecko. To nie był łatwy początek. (...) Mimo że byłem hipisem, nie brałem udziału w żadnej hipisowskiej wolnej miłości. Kora była moją pierwszą kobietą

Nowa miłość Kamila Sipowicza

Teraz Kamil Sipowicz jest w kolejnym związku. Partnerka mężczyzny to tajemnicza Sylwia. Wiadomo o niej tylko to, że jest 30 lat młodsza od swojego wybranka. O ich związku poinformował sam Kamil Sipowicz w swoich mediach społecznościowych:

Pod koniec lata tego roku zdarzyło się w moim życiu coś, co chciałem zachować dla siebie, zapragnąłem prywatności. Zakochałem się. (...) Mam piękną i mądrą partnerkę, która pojawiła się w momencie mojej najgorszej rozpaczy. Wbrew temu, co sugerują niektóre pisma brukowe nie spotykaliśmy się za życia Kory.

Kamil Sipowicz nie zapomniał jednak o zmarłej żonie. Na łamach mediów mężczyzna podkreślił, że Kora nie chciałaby, aby po jej śmierci żył samotnie:

Jeżeli jedna osoba cię kochała i np. nie żyje, i jeżeli cię naprawdę kochała, to chciałaby, żebyś ty był szczęśliwy, a szczęście daje miłość. Myślę, że Kora by chciała, żebym był z kimś w związku i żebym kogoś kochał. Tak samo byłoby odwrotnie.

Niedawno Kamil Sipowicz i jego nowa partnerka wybrali się na wspólny urlop. Przez dwa tygodnie korzystali z uroków plaży i wygrzewali się w kubańskim słońcu.

Niestety ich wspaniałe wakacje już się skończyły, a Sipowicz i jego ukochana muszą teraz wrócić do polskiej rzeczywistości.

Najnowsze zdjęcia, które paparazzi zrobili parze, nie pozostawiają wątpliwości. Zakochanym stanowczo nie spodobała się konieczność opuszczenia ciepłej plaży.

Zamiana strojów kąpielowych na ciepłe kurtki zdecydowanie nie przypadła im do gustu, o czym świadczą ich ponure miny.

Na portalu "Życie" dowiesz się... KIM JEST TAJEMNICZA SYLWIA? KAMIL SIPOWICZ Z NOWĄ PARTNERKĄ SPĘDZAJĄ URLOP NA KUBIE

Warto sobie przypomnieć... SIPOWICZ ZNALAZŁ NOWĄ MIŁOŚĆ. KIM JEST JEGO TAJEMNICZA WYBRANKA

Portal "Życie" informował także o... MARYLA RODOWICZ NIE ZARABIA NA SWOICH UTWORACH? NISKA EMERYTURA TO NIE JEJ JEDYNY PROBLEM