Pierwszy raz od czasu pojawienia się w sieci informacji dotyczących odejścia księcia Harrego z rodziny królewskiej, młody mężczyzna pokazał się publicznie. Książe Harry, który przez ten ciężki zarówno dla niego, jak i całego królewska okres, unikał kamer i kontaktów z dziennikarzami.

Książę Harry pojawił się na czwartkowym losowaniu

Dopiero pod koniec tygodnia, książę Sussex postanowił skonfrontować się ze światem. Książe pojawił się w czwartkowe popołudnie na losowaniu grup, które zmierza się w przyszłorocznych zawodach rugby.  

Jak donoszą brytyjskie media, książę Harry kilkukrotnie zażartował. Raz, dowcip dotyczył nawet samej Królowej.

Uważajcie na trawnik mojej babci, bo inaczej będziecie mieć przechlapane – zażartował Harry.

Książe Harry starał się trzymać dystans do dziennikarzy. Mężczyzna nie odpowiadał na żadne pytania, które związane by były z jego odejściem z rodziny królewskiej.

Meghan i Harry rozpoczynają życie na własnych zasadach

Decyzja o odejściu z brytyjskiej rodziny królewskiej nie należała do łatwych. Młode małżeństwo już od jakiegoś czasu nie mogło nawiązać nici porozumienia z członkami królewskiej rodziny.

Nikt nie spodziewał się jednak tego, że para zdecyduje się na tak radykalne kroki. Zachowanie księżnej i księcia Sussex okazało się prawdziwym skandalem.

Rodzina królewska nie może pogodzić się z decyzją Harrego i Meghan

Królowa Elżbieta II nie może pogodzić się z decyzją Harrego. Najgorszym ciosem dla Monarchini był fakt, że wnuk powiadomił ją o swoich zamiarach „na ostatnią chwilę”.

Dotknięty decyzją syna, był także książę Karol. Ojciec księcia Harrego postanowił ograniczyć mu dostęp do „nieograniczonych zasobów finansowych".  Oznacza to, że Meghan i Harry, zostali odcięci od królewskiego majątku.

Jak się okazuje, książę i księżna Sussex nie mają swojej rodzinie tego za złe. Młodzi małżonkowie od początku zamierzali cieszyć się niezależnością finansową.

Jak donoszą media, Meghan podpisała już kontrakt z jedną z najpopularniejszych wytworni na świecie. Kobieta rozpocznie współpracę z Disneyem, początkowo zamierza podkładać glos do filmowych animacji.

Meghan Markle i Archie przebywają już w Kanadzie. Książę Harry dołączy do żony i dziecka w przeciągu najbliższych dni. Kiedy znów pojawi się w Anglii? Dokładnie nie wiadomo.

Oby na „odskocznia” od królewskiego życia wyszła małżonkom na dobre.