Od rozwodu Anny Popek z Andrzejem Popkiem, ojcem jej dwóch córek, minęło już 9 lat. Para rozstała się w 2011 roku po blisko 16 latach razem, a dziennikarka do dziś nie zdecydowała się na ponowny ślub.

Od pewnego czasu Anna Popek związana jest z 40-letnim fotografem, Tomaszem Krupą, który jest młodszy od niej o 11 lat. Nic więc dziwnego, że aktualnie rozważa zamążpójście.

Para przez długie miesiące para ukrywała swój związek i nadal stara się zachować jak największą prywatność. Bardzo rzadko chodzą razem na imprezy branżowe i raczej na próżno szukać ich wspólnych zdjęć w mediach społecznościowych.

Wygląda jednak na to, że wspólne życie z dala od medialnego rozgłosy bardzo im służy. 51- letnia dziennikarka nie ukrywa, że ich uczucie kwitnie i są ze sobą bardzo szczęśliwi.

Być może już wkrótce przypieczętują swój związek sakramentalnym "tak"!

Anna Popek zdradza, że chciałaby wyjść za mąż

Mimo, że Anna Popek nie ma zamiaru afiszować się swoim uczuciem, to twierdzi, że jest bardzo zaangażowana w relację z Tomaszem Krupą. W jednym z ostatnich wywiadów zdradziła nawet, że myśli już o ślubie z ukochanym.

Jeśli chodzi o plany matrymonialne, to pewne jest tylko to, że do zakonu nie pójdę
- powiedziała Anna Popek.

Skłamałabym, gdybym powiedziała, że nie myślę o ślubie. Jednak ten temat wolałabym zostawić dla siebie
- dodała.

Wcześniejsze związki Anny Popek

Do tej pory Anna Popek nie miała zbyt dużego szczęścia w miłości.

Przez 16 lat była żoną Andrzeja Popka. Ostatecznie jednak pod koniec sierpnia 2011 roku wzięli rozwód. Wspólnie wychowują dwie córki: Oliwię i Małgorzatę.

To była trudna decyzja, bo jestem zwolenniczką małżeństw do końca życia – wspominała przed laty. Nic nie zastąpi obecności ojca w domu, podziału obowiązków, ról w rodzinie
– zdradziła.

Przez pewien długi czas po rozwodzie, Anna Popek nie chciała się ponownie wiązać.

Teraz mam taki etap w życiu, że wychowuję dzieci, mieszkamy sobie, żyję w celibacie, bardzo mi z tym dobrze
- powiedziała.

W późniejszym czasie dziennikara przez pewien okres spotykała się z biznesmenem Konradem Komornickim. Jednak i tym razem związek nie przetrwał.

Mam tylko obserwację, że ten człowiek wybiera na swoje partnerki osoby znane, rozpoznawalne, mniej lub bardziej popularne. Mam taką obawę, że być może tym się kieruje
- wyznała Anna Popek po rozstaniu.

Wszystko zmieniło się, kiedy poznała przystojnego fotografa o imieniu Tomek. Poznali się podczas premiery filmowej. Mężczyzna był tak nią oczarowany, że zaprosił na sesją zdjęciową.

Początkowo Anna Popek bała się zaufać mężczyźnie. Po pewnym czasie wspólnej przyjaźni, relacja między nimi rozwinęła się.

Tomek to człowiek bardzo dojrzały i odpowiedzialny. Wspiera ją i towarzyszy jej w dobrych i złych chwilach. Jeśli trzeba, jedzie z nią na drugi koniec Polski
-zdradziła koleżanka gwiazdy.

Niedawno pojawili się razem na pogrzebie wychowawczyni Anny, pani Walerii, której stratę dziennikarka bardzo przeżyła. Zdarza się, że razem bywają na branżowych imprezach, ale unikają wspólnych zdjęć
dodała.

Zobacz także: ALICJA BACHLEDA-CURUŚ ZASKOCZYŁA FANÓW. CZY SZYKUJE SIĘ HUCZNE WESELISKO W ZAKOPANEM

Może zainteresuje Cię to: ZASKAKUJĄCE INFORMACJE O ROMANSIE ELŻBIETY JAWOROWICZ. NIGDY NIE ZDEMENTOWAŁA TYCH PLOTEK

Portal "Życie" informował o: POLICJA ZATRZYMAŁA JUSTYNĘ ŻYŁĘ. ZNANA CELEBRYTKA ZŁAMAŁA PRAWO. CO JEJ TERAZ GROZI