W ostatnim czasie fotoreporterzy złapali Annę Popek podczas zakupów. Gwiazda polowała na nowe nakrycie głowy. W końcu znalazła swój wymarzony model!

Jak wynika z portalu Fakt.pl Anna Popek ruszyła z rana elegancko ubrana na miasto. Miała na sobie niewielki kapelusz w cętki, jednak po chwili zorientowała się, że coś tu chyba nie pasuje. Postanowiła więc ruszyć na zakupy.

Anna Popek poluje na nowy kapelusz

Anna Popek przechadzała się po butiku w poszukiwaniu nowego kapelusza. Przymierzyła wiele modeli, jednak żaden z nich nie sprostał jej wymaganiom. W pomarańczowym nie wyglądała zbyt korzystnie, różowy źle leżał na głowie, a szary okazał się zbyt duży. W pewnym momencie zauważyła swój ideał – szybko przymierzyła czerwony kapelusz, który okazał się strzałem w dziesiątkę!

Czerwony kapelusz kosztował 320 złotych, jednak prezenterka TVP nie żałowała na niego ani grosza. Po udanych łowach wreszcie mogła pozwolić sobie na zasłużony odpoczynek. W nowym eleganckim wdzianku usiadła i zamówiła sobie aromatyczną kawę.

Dlaczego Anna Popek zmieniła swój styl? Dowiesz się z artykułu: ANNA POPEK SCHUDŁA, ZMIENIŁA STYL, A WSZYSTKO TO DLA NOWEGO PARTNERA?

Odkryj piękną kreację Edyty Górniak! Pisaliśmy o niej w ostatnim artykule: EDYTA GÓRNIAK NA KONFERENCJI PRASOWEJ NOWEGO PROGRAMU TVN. JEJ KREACJA OLŚNIŁA WSZYSTKICH!

 

Patrycja Hampelska