Justyna Żyła jest celebrytką, która od jakiegoś czasu znajduje się na fali. Próbowała już kilku sposobów, by o niej mówiono – w większości skutecznych.

Jednak w ostatnim czasie media nie rozpisywały się na temat kolejnych jej projektów lub nietypowych zachowań. By ponownie wzbudzić zainteresowanie, Żyła wykorzystała swój profil na Instagramie.

Justyna Żyła pochwaliła się… mandatem

Justyna Żyła, która jakiś czas temu rozstała się z mężem, skoczkiem narciarskim Piotrem Żyłą, korzysta ze swoich pięciu minut. Zdecydowanie wie, w jaki sposób przyciągnąć uwagę mediów i fanów.

Zazwyczaj pokazuje swoje życie na Instagramie. Nie inaczej było tym razem. Jedno ze zdjęć, które dodała, pokazywało wykonaną przez nią pyszną sałatkę.

Opis, który dodała, nie odnosił się jednak do jedzenia.

„Dzień świra. Ja pierdzielę. Spóźniona... Mandacik, punkciki, super! Nie takie rzeczy się....” – podpisała najnowszą fotkę.

Wzmianka o „punkcikach” odnosi się do punktów karnych – Justyna Żyła została ukarana przez policję, gdy prowadziła auto.

Z tego opisu nie wynika, co dokładnie zrobiła Justyna Żyła. Wiadomo jednak, że udało jej się wzniecić zainteresowanie mediów.

Na swoich Instastories pokazała także wykonany przez siebie, atrakcyjnie wyglądający tort, który sama dekorowała. Dołączyła podpis podobny do tego przy zdjęciu z sałatką: „Ja pierdzielę, co za dzień”.

Nie odpowiedziała na pytania fanów, którzy są ciekawi, co wydarzyło się na drodze. Warto jednak zaznaczyć, że jej uśmiech, który widać na zdjęciach, pokazuje, że nie jest tym faktem specjalnie przejęta.

Potrawy, które przyrządzała Justyna, mogą mieć coś wspólnego z jednym z jej projektów – stroną „UwaŻyła”, która jest kulinarnym blogiem celebrytki.

Warto zauważyć, jak brzmiał opis zdjęcia przed edycją – on wyjaśnia sporo więcej: „Dzień świra. Ja pierdzielę. Spóźniona... Mandacik, punkciki, super! Już wiem co kolekcjonować. Na egzamin Karolci w szkole muzycznej przyjechać godzinę przed. Da się. Ty tylko 1/10 z dziś, ja pierdzielę. Co za dzień” – napisała pierwotnie.

Jak na razie nie ma informacji, by zabrano Justynie prawo jazdy, jednak jeśli będzie ponownie łamać przepisy - może się tak stać.

Kim jest Justyna Żyła?

Justyna Żyła raczej nie przysporzyła sobie wielu fanów opowiadaniem o przyczynach rozpadu swojego małżeństwa w mediach społecznościowych. Kobieta wielokrotnie publicznie atakowała swojego byłego partnera, Piotra Żyłę.

Nie da się jednak ukryć, że taka strategia zagwarantowała Justynie Żyle prawdziwą rozpoznawalność i wstęp do polskiego show-biznesu.

Kobieta otrzymała nawet swój własny program „Pierzemy brudy do czysta”, który nie zrobił jednak wielkiego sukcesu. Wzięła również udział w rozbieranej sesji dla „Playboya”, której efekty opublikowała na swoim Instagramie.

Kobieta została także zaproszona do programu „Taniec z gwiazdami”, z którego odpadła w piątym odcinku. Wówczas wróciła do rodzinnej miejscowości, by skupić się na wychowywaniu dzieci.

Na swoim Instagramie Justyna Żyła zgromadziła niemal 80 tys. obserwujących.

Przypomnij sobie o… IMPONUJĄCA SUMA NA 28. FINALE WOŚP W 2020 ROKU. JAKĄ KWOTĘ UDAŁO SIĘ ZEBRAĆ? CZY PADNIE REKORD

Jak informował portal Życie: KASIA CICHOPEK JEST W TRZECIEJ CIĄŻY? ZDJĘCIA I ODPOWIEDŹ MARCINA HAKIELA MÓWIĄ WSZYSTKO

Portal Życie pisał również o… JOANNA KRUPA ZROBIŁA SOBIE SELFIE Z CÓRECZKĄ. DO KOGO JEST PODOBNA ASHA