Alicja Bachleda-Curuś jest jedną z tych gwiazd, które własnym życiem prywatnym dzielą się niechętnie. Gwiazda nie lubi opowiadać o sprawach osobistych, a co za tym idzie, zainteresowanie – szczególnie strefą uczuciową aktorki, wzbudza wśród fanów i mediów spore zainteresowanie.

Dawne związki aktorki

Aktorka do tej pory była w kilku związkach. Niestety, żaden z nich nie przetrwał. Jednym z nich był trwający od 2003 do 2005 roku, związek z Piotrem Woźniakiem-Starakiem, który rozpadł się z powodu wyjazdu Alicji do Stanów Zjednoczonych.

W 2008 roku Alicja Bachelda -Curuś poznała amerykańskiego aktora Collina Farrela. Para doczekała się syna – Tadeusza, który urodził się w 2009 roku. Niestety związek Polki i amerykańskiego gwiazdora, nie przetrwał. Para ogłosiła rozstanie w 2011 roku. Ze względu na syna, Alicja i Collin utrzymują bliskie przyjacielskie stosunki.

Alicja znalazła nową miłość

Wszystko wskazuje na to, że do Alicji znów zapukało szczęścia. Jak donoszą media, aktorka prawdopodobnie znów jest zakochana. Kim jest tajemniczy mężczyzna?

Alicja Bachleda-Curuś udostępniła na swoim instagramowym profilu zdjęcie. jest tajemniczy mężczyzna?

Na fotografii widzimy aktorkę, która wita 2020 z kieliszkiem szampana w dłoni. Tuż za nią stoi mężczyzna z dwójka dzieci. Niestety, nie widać jego twarzy. Pod zdjęciem znajduje się dwuznaczny wpis:

"Niech ten 2020 rok będzie jeszcze lepszy, niech wszystko nad czym pracowaliśmy w tym odchodzącym ma swoje zwieńczenie, niech się spełnia".

Aktorka nie odniosła się do plotek

Jak się okazuje, gwiazda nie odniosła się do sprawy. Być może aktorka planuje ślub i chce utrzymać wszystko w tajemnicy.

Przypomnijmy, w ubiegłym roku aktorka zjawiła się na pogrzebie byłego partnera - Piotra Woźniaka-Staraka z tajemniczym Amerykaninem.

Jak podaje „Pomponik”, był to moment, w którym Alicja przedstawiła partnera rodzinie. Mężczyzna prawdopodobnie otrzymał wówczas zaproszenie na święta Bożego Narodzenia.

Jak udało się ustalić – przyjął je i tuz przed świętami przyleciał z Alicją do Polski. Być może wizytę w Polsce para spędzała na organizowaniu ślubu?