Elżbietę Jaworowicz znają niemal wszyscy widzowie Telewizji Polskiej, za sprawą prowadzonego przez nią programu pt. „Sprawa dla reportera”. Warto dodać, że program na antenie stacji istnieje już od ponad 30 lat.

Jaworowicz przedstawia w nim sporne sytuacje, konflikty, które z reguły wymagają pomocy prawników lub specjalistów w danej dziedzinie, a uwikłane w nie strony same nie potrafią znaleźć rozwiązania. Prowadząca stara się pomóc swoim gościom, a dodatkowe nagłośnienie ich historii wydaje się mieć często kluczową rolę.

Prezenterka kojarzy się przede wszystkim z charakterystyczną postawą, która wpłynęła na jej wizerunek. Elokwentna, czasem bezkompromisowa, kobieta z klasą znana jest również z tego, że nie udziela informacji na temat swojego życia prywatnego.

Dziennikarze „Faktu” uzyskali dostęp do informacji nt życia uczuciowego prezenterki. Od informatora dowiedzieli się, że wiele lat temu Elżbieta Jaworowicz miała romans z piosenkarzem, Wojciechem Gąssowskim.

- Podobno jej wielką namiętnością był piosenkarz Wojciech Gąssowski. Są głosy mówiące, że para nawet ze sobą mieszkała, jednakże nigdy tego oficjalnie nie potwierdzili – powiedział informator „Faktu”.

Prezenterka, zgodnie ze swoją dewizą, nie skomentowała tych informacji. Dlatego pozostają one jedynie przypuszczeniami. Wiadomo, że odnalezienie swojej drugiej połówki zajęło dziennikarce wiele czasu. Jaworowicz trzykrotnie już wychodziła za mąż. Jej pierwszy wybranek był biznesmenem, drugi zawodowo brał udział w rajdach. Trzecie małżeństwo, z pułkownikiem Eugeniuszem Mleczakiem, trwa od 2010 roku i wydaje się być szczęśliwe.

Przypomnij sobie o… ZAKAZ HANDLU ZOSTANIE ROZSZERZONY NA KOLEJNE SKLEPY? W TEJ SYTUACJI W NIEDZIELE PRAKTYCZNIE NIC NIE BĘDZIE CZYNNE

Jak informował portal Życie: WIZERUNEK LECHA KACZYŃSKIEGO POJAWI SIĘ NA BANKNOTACH? „KAŻDE UPAMIĘTNIENIE TAK WIELKIEGO CZŁOWIEKA JEST GODNE”

Portal Życie pisał również o… „ZNÓW UMIEM JUŻ CHODZIĆ”. NAJNOWSZE WIEŚCI O STANIE ZDROWIA TOMASZA LISA. CZY DZIENNIKARZ WRÓCI DO PEŁNI ZDROWIA