Monika Zamachowska jest znaną dziennikarką przez lata związaną z Telewizją Polską. Była autorką i współautorką programów: "Kulty Popkultury", "Teleadwokat", "Europejczycy", "Strefa Otwarta", czy "Orzeł czy reszka".

Największą popularność przyniósł jej jednak program "Europa da się lubić". Show z udziałem obcokrajowców opowiadających o swoich kulturach skradł serca widzów w latach 2003-2008. Pojawił się także ponownie w 2019 roku.

Monika Zamachowska była także gospodynią "Pytania na Śniadanie", gdzie występowała w duecie z Michałem Olszańskim. Niestety po 25 latach pracy dla stacji TVP2 dziennikarka została zwolniona, a jej miejsce zajęła Małgorzata Tomaszewska.

Jak wygląda życie prywatne dziennikarki?

Monika Zamachowska miała trzech mężów. Pierwszym z nich był dziennikarz i podróżnik - Will Richardson. Drugim był Jamie Malcolm, były pilot RAF, z którym prezenterka ma dwoje dzieci. Obecnie od 2014 roku dziennikarka jest żoną aktora Zbigniewa Zamachowskiego.

Mimo sporego stażu małżeńskiego para doskonale się dogaduje. Małżonkowie wspierają się w każdej sytuacji. Zbigniew Zamachowski mógł liczyć na żonę w trudnych momentach walki o zdrowie.

Monika Zamachowska często przyznaje, że w ich małżeństwie nie ma nudy. Nawet odmienne zainteresowania i róznice zdań nie potrafią zepsuć ich relacji opartej na zaufaniu i wsparciu.

Romantyczne zakończenie roku

Pod koniec roku Monika Zamachowska opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie z wakacji na którym pozuje razem z mężem. Zamachowscy wybrali się na Maltę, gdzie odwiedzili m. in. świątynię Mnajdra, która została wpisana na listę światowego dziedzictwa UNESCO.

W trakcie noworocznych podsumowań, Monika Zamachowska w rozmowie dla "Faktu" przyznała, że w roku 2020 planuje walczyć z własnymi wadami. Dziennikarka obiecała sobie, iż będzie więcej czasu poświęcać swoim dzieciom.

Ponadto prezenterka zaznaczyła, że będzie także trenowała swoją cierpliwość. Jak sama przyznała jest osobą, która "najpierw robi, a potem myśli".

Jaką relacje Monika Zamachowska ma z teściową?

W mediach pojawia się niewiele informacji na temat tego, jaki dziennikarka ma stosunek do teściowej. Rozwód Zbigniewa Zamachowskiego z poprzednią żoną bardzo wpłynął na jego mamę.

Kobieta nie miała najlepszych relacji z poprzedniczką Moniki Zamachowskiej. Zupełnie inaczej mama aktora traktuje prezenterkę. Jak donosi "Pomponik" teściowa polubiła nową partnerkę syna.

Co więcej, dziennikarka chwali się, iż jest pierwszą kobietą, którą zaakceptowała mama Zbigniewa Zamachowskiego. Monika Zamachowska w rozmowie dla "Faktu" przyznała, że sympatia teściowej wiele dla niej znaczy.

"Ostatnio powiedziała, że mnie kocha i jest ze mnie dumna, a ja się poryczałam”

Dobre relacje synowej i teściowej zapewne wynikają z tego, iż Zbigniew Zamachowski czuje się szczęśliwy i kochany u boku małżonki. Warto wspomnieć o tym, iż w momencie trudnego rozwodu z poprzednią żoną to właśnie Monika Zamachowska stanęła po stronie męża i wspierała go na każdym kroku.

Jej ówczesne publiczne wypowiedzi spotykały się z dezaprobatą fanów, jednak kobieta nigdy nie wątpiła w intencje męża. Taka postawa z pewnością spodobała się teściowej, która jak każda matka, chce dla swojego dziecka, jak najlepiej.

Przypomnij sobie o: ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI W SZPITALU! ZNANEGO AKTORA WSPIERA ŻONA

Jak informował portal "Życie": KASIA CICHOPEK JEST W TRZECIEJ CIĄŻY? ZDJĘCIA I ODPOWIEDŹ MARCINA HAKIELA MÓWIĄ WSZYSTKO

Portal "Życie" pisał również: POLSKA MODELKA ZOSTAŁA OKRZYKNIĘTĄ JEDNĄ Z NAJPIĘKNIEJSZYCH TWARZY ŚWIATA. KTO WYPRZEDZIŁ ZNANE GWIAZDY, TAKIE JAK ARIANA GRANDE CZY SELENA GOMEZ