Dagmara Kaźmierska zyskała popularność dzięki udziałowi w programie "Królowe życia". Od tego czasu jej życie śledzą tysiące fanów. Celebrytka nie stroni od publikowania prywatnych informacji, w końcu to jej codzienne życie i jego problemy są główną tematyką rozrywkowego show TTV.

W "Królowych życia" można poznać Dagmarę jako przebojową kobietę, gotową walczyć z każdą przeciwnością losu. Królowa nie boi się ryzyka i często podejmuje wyzwania.

Conan - oczko w głowie mamy

Oczkiem w głowie Dagmary Kazimierskiej jest jej syn – Conan. Chłopak aktualnie mieszka i studiuje we Wrocławiu, a zatroskana matka, która tęskni za nim codziennie, stara się jak najczęściej odwiedzać syna.

Kobieta ostatnio postanowiła złożyć Conanowi wizytę. Kiedy dojechała do Wrocławia widok, który zastała, nie do końca ją ucieszył.

Conan na co dzień mieszka w internacie. Kiedy dowiedział się o odwiedzinach Dagmary, nie chciał spotkać się z matką w szkolnej bursie. To był pierwszy ze znaków, który zaniepokoił celebrytkę.

Kiedy Dagmara odkryła, że jej syn spotyka się z o wiele starszą kobietą, postanowiła przeszukać rzeczy chłopaka

Podczas rozmowy telefonicznej, Conan powiedział matce, że u7czy się ze znajomymi w Akademiku. Kobieta zdecydowała wiec, że uda się pod wskazany adres. Podejrzewała, że syn wcale nie przygotowuje się do zajęć, a zwyczajnie imprezuje ze znajomymi.

Kiedy Daga razem, z kamerami TTV dojechała na miejsce, syn był w wyśmienitym nastroju, początkowo celebrytka podejrzewała, że Conan jest pod wpływem alkoholu. Dopiero później stwierdziła, że prawdopodobnie chodzi o jakaś dziewczynę.

- Ja rozumiem wszystko. I w starym piecu diabeł pali. Ja nie mówię, że nie. Ale po prostu Conan ma jeszcze czas na starsze od siebie dziewczyny. Po co on tam poszedł? On nie miał tam nic do szukania w jakimś akademiku. A o akademikach słyszy się różne rzeczy - komentowała z przekąsem Dagmara.

Dagmara bardzo zdenerwowała się zaistniałą sytuacją. Kobieta pod wpływem, bardzo silnych emocji zaczęła nawet przeszukiwać rzeczy syna. Kobieta zabrała synowi plecak, tylko po to, by sprawdzić, co takiego jeszcze ukrywa przed nią syn.

Dagmara Kazimierska nie jest już sama

Jak się okazuje, Królowa miała już dość życia w pojedynkę. Gwiazda wyznała, że jest w związku

Kazimierska zdradziła, że jest zakochana i jest w związku. Jak się okazuje, wybrankiem jej serca jest młodszy o 2 lata mężczyzna. Co więcej- mężczyzna jest prawdziwym ideałem!

- Czy jestem zakochana? To nie jest w moim przypadku dobre określenie, ja bardzo kocham. Trafiło mi się jak ślepej kurze ziarno. Jest bardzo dobrym człowiekiem, jest wyrozumiały, jest cierpliwy, znosi moje wszystkie "jazdy". Kocha mnie, jest porządny i ma zasady. Wiem, że nigdy by mnie nie zdradził. Jest przystojny. - opowiada o ukochanym celebrytka.

Co więcej – Dagmara Kazimierska wyznała, że ona i jej partner mają wobec siebie szczere zamiary. Nie wykluczone, że w przyszłości para stanie na ślubnym kobiercu. Póki co, Dagmara niej zamierza zdradzać kim jest tajemniczy ukochany ani nie planuje pokazać się z nim w mediach.

Warto sobie przypomnieć...DAGMARA KAZIMIERSKA PRZESZŁA KOLEJNĄ OPERACJĘ. O WSZYSTKIM POWIADOMIŁA W SIECI

Portal "Życie" pisał... CZY DAGMARA Z "KRÓLOWYCH ŻYCIA" ZAGRA W NAJPOPULARNIEJSZYM SERIALU TVP? CELEBRYTKA POCHWALIŁA SIĘ ZDJĘCIEM ZE ZNANĄ AKTORKĄ

Informował również o: JULIA POPULARNIEJSZE OD ZUZANNY. JAKIE IMIONA DLA NOWORODKÓW WYBIERANO NAJCZĘŚCIEJ W 2019 ROKU