Roksana Węgiel dzięki wygranej w Eurowizji Junior stała się sławna na cały świat. Nastolatka może pochwalić się wieloma sukcesami zawodowymi, a o karierze na miarę dokonań młodej artystki marzy wielu z nas.

Znana jest głównie z piosenek, które należą do muzyki popularnej. Jej wizerunek jest spójny oraz stosowny do młodego wieku. Okazuje się jednak, że nie tylko pop leży w kręgu jej zainteresowań.

Przygoda Roksany Węgiel z muzyką disco polo

Disco polo to muzyka, do której bawi się wielu Polaków. Choć na co dzień często zarzekają się, że nie słuchają tego gatunku, podczas tzw. domówek lub większych imprez, np. ceremonii weselnych czy urodzin, okazuje się, że niemal wszyscy znają teksty najpopularniejszych piosenek.

Prawie każdy słyszał co najmniej jeden utwór Zenona Martyniuka, Sławomira albo choćby grupy Boys.

Wygląda na to, że Roxie Węgiel także próbowała swoich sił w gatunku disco polo. Można ją zobaczyć w jednym z teledysków – jest to klip do utworu Rompey „Mam obsesję”.

Piosenkarka, obecnie wielka gwiazda, była młodsza o cztery lata i wyglądała zupełnie niepodobnie do siebie z obecnej chwili. Teledysk ukazał się w czerwcu 2015 roku i zdobył ponad 700 tysięcy wyświetleń.

To nie jedyny muzyczny eksperyment młodej artystki, która – jak widać – już od najmłodszych lat szukała swojej ścieżki w show-biznesie. Wykonała także utwór religijny „Wierzę w Ciebie Panie”.

Kim jest Roksana Węgiel?

Roksana Węgiel jest jedną z najpopularniejszych piosenkarek młodego pokolenia. Dziewczyna ma ogromną rzeszę fanów, którzy dokładnie obserwują każdy jej krok. Dla wielu osób jest ona także inspiracją.

Młoda piosenkarka doskonale zdaje sobie z tego sprawę, dlatego stara się dawać wyłącznie dobry przykład. Jednak wiadomo, że zdarza się jej zaczem zaliczyć wpadkę, w końcu jest tylko człowiekiem.

Kolorowa prasa najczęściej komentuje modowe niepowodzenia Roksany. Jej stroje są czasem dość kontrowersyjne.

Roksana nie przejmuje się jednak złośliwymi komentarzami i wciąż stara się wykorzystać swoją sławę w pozytywny sposób. Tym razem zdecydowanie jednak przebiła możliwe granice! Jej aukcja na WOŚP robi prawdziwą furorę.

Roksana Węgiel zdecydowała się na wystawienie aukcji ze swoją sukienką. Jest to kreacja, którą miała na sobie w czasie festiwalu w Opolu. Do końca aukcji pozostało jeszcze 18 dni, więc sporo się może zmienić, ale obecnie jej cena wynosi 6100 zł.

Roksana 11 stycznia obchodziła 15. urodziny. Z tej okazji jej przyjaciele wyprawili jej przyjęcie-niespodziankę. Otrzymała życzenia urodzinowe także od wielu znanych osób, m.in. Cleo, Oli Nowak, Jakuba Kosela czy Dawida Kwiatkowskiego.

Obecnie Roksana nie planuje wracać do disco polo, ale kto wie – być może za jakiś czas ponownie spróbuje swoich sił w tym gatunku? Wszystko jest możliwe – przy obecnej sławie nastolatka może jeszcze sporo zdziałać na rynku muzycznym!

Przypomnij sobie o… NA TEN WYWIAD CZEKA CAŁY ŚWIAT. KSIĄŻE HARRY I MEGHAN MARKLE UJAWNIĄ POWODY WYPISANIA SIĘ Z RODZINY KRÓLEWSKIEJ

Jak informował portal Życie: ROKSANA WĘGIEL NAGLE POSTANOWIŁA ZAWIESIĆ KARIERĘ. WSZYSTKO Z POWODÓW RODZINNYCH

Portal Życie pisał również o… NIEZNANE DOTĄD FAKTY O ANNIE PRZYBYLSKIEJ. JEJ MAMA OPOWIEDZIAŁA SMUTNĄ, A ZARAZEM WESOŁĄ HISTORIĘ Z DZIECIŃSTWA AKTORKI