Piosenka „Ona by tka chciała” stała się bez wątpienia wakacyjnym hitem, którego nuciło tysiące Polaków. Autor przeboju, Ronnie Ferrari, szybko stał się gwiazdą disco polo. Powstało także wiele przeróbek utworu, swoją wersję nagrali m.in. ministranci. Niedawno do sieci trafiła także kolejna wersja hitu stworzona przez wolontariuszy WOŚP. Internauci są zachwyceni ich koncepcją.

Wolontariusze WOŚP przerobili hit „Ona by tak chciała”

Z okazji 28. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który odbędzie się 12 stycznia, sztab wolontariuszy w Jędrzejowie postanowił nagrać nową przeróbkę popularnego hitu zeszłorocznych wakacji. Nowa wersja przeboju została umieszczona na platformie YouTube i zdecydowanie robi furorę w Internecie! Nagranie obejrzało już ponad 300 tysięcy internautów.

Wolontariusze zachęcają do pomocy

Pomysłodawcą nagrania był koordynator Jędrzejowskiego sztabu wolontariuszy WOŚP Tomasz Puchrowicz, a tekst do przeróbki napisała Magdalena Bielicka. Wolontariusze śpiewają w swojej pracy i zachęcają innych do pomocy.

- „Warto zaznaczyć, że ta nuta ma swój przekaz i z pewnością mobilizuje do tego, aby włożyć serce, aby pomóc. Praca nad końcowym efektem była czymś wspaniałym, czymś co pozwoliło odkryć na nowo sens Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Mamy nadzieję, że kolejny raz zjednoczymy się w tym przepięknym dniu finału” - napisali twórcy przeróbki.

Nagranie robi furorę w sieci, a internauci są zachwyceni nagraniem wolontariuszy. Pod coverem można znaleźć masę pozytywnych komentarzy.

-„Pomysł i wykonanie rewelacja. Aż serce rośnie, jak widzę taką właśnie dzisiejszą młodzież. Powodzenia 12 tego” – napisała jedna z internautek.

Warto sobie przypomnieć: CZY RAFAŁ MROCZEK ODEJDZIE Z SERIALU M JAK MIŁOŚĆ. AKTOR ZBARAŁ GOS W TEJ SPRAWIE. NIE WSZYSCT BĘDĄ ZADOWOLENI

Portal "Życie" pisał: CZY ZNASZ NAJSTARSZEGO ŻYJĄCEGO POLSKIEGO AKTORA. 7 STYCZNIA SKOŃCZYŁ 100 LAT

Portal "Życie" pisał również o: MARTA CHODOROWSKA ZMINIŁA SIĘ NIE DO POZNANIA. GWIAZDA SERIALU RANCZO POKAZUJE CIAŁO NA SCENIE