Marta Chodorowska zyskała rozpoznawalność w 2006 roku, dzięki roli Klaudii Kozioł w popularnym serialu „Ranczo”. Przez 10 lat grała córkę głównego bohatera serialu - najpierw wójta, a później senatora. W tę rolę wcielił się Cezary Żak.

Po zakończeniu emisji "Rancza" w 2016 roku, aktorka wystąpiła m.in. w „Ojcu Mateuszu” czy w „Prawie Agaty”. W 2017 roku dołączyła do obsady „Pierwszej miłości”. Wcieliła się w postać Marzeny Lisiak, byłej dziewczyny Kaśki (granego przez Miśka Koterskiego).

Choć ukończyła Akademię Teatralną w Warszawie i zagrała w ponad 30 filmach i serialach, Marta Chodorowska rzadko pojawia się na pierwszych stronach gazet. Sama wspomina, że nie cieszy się wielką rozpoznawalnością:

Nie jestem gwiazdą z pierwszych stron gazet, nie występuję w programach, nie epatuję sobą z każdej strony. Ludzie często mi się przyglądają i zastanawiają, skąd mnie znają. Czasami mówią, że jestem podobna do aktorki i dopiero gdy się odezwę, orientują się, że to ja.

Być może zmieni się to już wkrótce za sprawą najnowszej produkcji, w której bierze udział Chodorowska. Ze słodkiej dziewczyny z sąsiedztwa, którą mieliśmy okazję podziwiać w serialu „Ranczo”, wyrosła dojrzała i seksowna kobieta. Marta Chodorowska ma 38 lat i jest prawdziwą seksbombą!

Wczoraj na deskach teatru Kamienica odbyła się próba spektaklu „Kobieta, która ugotowała męża”. Widowisko przeznaczone było dla mediów. Całe show skradła właśnie Marta Chodorowska, która wzięła udział w gorącej scenie!

Gwiazda serialu Ranczo rozgrzała do czerwoności męską część widowni spektaklu, występując w niezwykle seksownej odsłonie. Krótka skórzana spódniczka i skąpa góra nie pozostawiły wiele pola dla wyobraźni!

Warto wspomnieć, że to nie pierwsza przygoda Marty Chodorowskiej z teatrem Kamienica. Niedawno aktorkę można było podziwiać m.in. w spektaklu "Testament". Zagrała w nim zbuntowaną dziewczynę, która po śmierci matki próbuje ustalić, kto jest jej ojczymem.

Z kolei już na wiosnę zobaczymy ją także w nowym serialu Polsatu o tytule „Szczęśliwa miłość”.

Na portalu "Życie" dowiesz się również... KOLEJNE DONIESIENIA O POWROCIE SERIALU "RANCZO". CZY WIADOMO JUŻ KIEDY I KTO BĘDZIE W OBSADZIE

Warto sobie przypomnieć... NIEBYWAŁE! GWIAZDA SERIALU "RANCZO" TRAFIŁA ZA KRATKI. ZA CO ZAMKNIĘTO JĄ W WIĘZIENIU

Portal "Życie" informował także o... ANNA LEWANDOWSKA POKAZAŁA CIĄŻOWY BRZUSZEK. FIGURY MOŻE JEJ POZAZDROŚCIĆ KAŻDA PRZYSZŁA MAMA