11 stycznia Roksana Węgiel obchodziła swoje 15. urodziny. W ostatnim czasie gwiazda ma sporo na głowie, dlatego raczej nie myślała o hucznym świętowaniu. Jej przyjaciele postanowili jednak zorganizować dla jubilatki przyjęcie-niespodziankę. To była wyjątkowa impreza! Znalazły się na niej wszystkie atrybuty, które są nieodłącznym elementem urodzinowej balangi.

Przyjaciele Roksany Węgiel wyprawili jej przyjęcie-niespodziankę z okazji 15. urodzin

Rokasana Węgiel kompletnie niczego się nie spodziewała, dlatego przyjęcie urodzinowe musiało być dla niej dużą niespodzianką. Jej najbliżsi bardzo się postarali, gdyż na imprezie znalazło się wszystko, czego może pragnąć dziewczyna w wieku gwiazdy - papierowe czapeczki, balony wypełnione helem, mnóstwo przekąsek i… wielki tort z figurką Roxie w wieczorowej kreacji utrzymany w gotyckm stylu. Miejsce, w którym odbyły się urodziny młodej wokalistki było pięknie udekorowane.

Na przyjęciu urodzinowym Roksany Węgiel obecne było liczne grono jej koleżanek oraz pewien tajemniczy chłopak. Na imprezie nie mogło zabraknąć także najbliższej rodziny gwiazdy - jej rodziców oraz młodszego brata, który bardzo dobrze bawił się w towarzystwie starszych dzieci.

Znane osoby składają życzenia urodzinowe

O Roksanie Węgiel pamiętały nie tylko najbliższe osoby, ale także szerokie grono fanów oraz kolegów po fachu. Życzenia urodzinowe złożyło jej wiele znanych osobistości. Wśród nich byli między innymi Cleo, Ola Nowak, Jakub Kosel czy Lanberry. Na wyjątkowe życzenia pokusił się także Dawid Kwiatkowski, który z tej okazji zamieścił osobny post na swoim instagramowym profilu.

"Masz już 15 lat. Zobacz, ile już osiągnęłaś. Teraz spójrz tam. Widzisz? Całe życie czeka, aż je dobrze wykorzystasz. Nie zwariuj i bądź taka, jaka jesteś, nie zapomnij o nastoletnim życiu i nie daj sobą manipulować"– napisał.

Wokalista doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jak to jest być nastoletnią gwiazdą. Sam przecież rozpoczął karierę muzyczną w wieku zaledwie 16 lat. Postanowił udzielić koleżance kilka rad, które pozwolą jej rozwijać karierę, a jednocześnie cieszyć się młodością.

"Tam, gdzie patrzysz, ludzie tylko czekają na to, by Cię wykorzystać i podpisać się pod Twoim sukcesem, uwierz mi, wiem, o czym piszę. To Ty jesteś jego Panią. Panią swojego sukcesu. Sto lat Roxie!" – dodał Kwiatkowski.

Polecamy także: KONFLIKT CZY PRZYJAŹŃ? ROKSANA WĘGIEL I VIKI GABOR KOMENTUJĄ

Może zainteresuje Cię to: AUKCJA ROKSANY WĘGIEL ROBI FURORĘ. PRZEBIŁA NAWET AGATĘ DUDĘ

Portal "Życie" informował o: TO TU ODBĘDZIE SIĘ EUROWIZJA JUNIOR 2020? POLSKIE MIASTO MA OGROMNE SZANSĘ NA ORGANIZACJĘ KONKURSU