Roksana Węgiel robi furorę w show-biznesie

Roksana Węgiel jest jedną z najpopularniejszych piosenkarek młodego pokolenia. Dziewczyna ma ogromną rzeszę fanów, którzy dokładnie obserwują każdy jej krok. Dla wielu osób jest ona także inspiracją.

Młoda piosenkarka doskonale zdaje sobie z tego sprawę, dlatego stara się dawać wyłącznie dobry przykład. Jednak wiadomo, że zdarza się jej zaczem zaliczyć wpadkę, w końcu jest tylko człowiekiem. Kolorowa prasa najczęściej komentuje modowe niepowodzenia Roksany. Jej stroje są czasem dość kontrowersyjne.

Roksana nie przejmuje się jednak złośliwymi komentarzami i wciąż stara się wykorzystać swoją sławę w pozytywny sposób. Tym razem zdecydowanie jednak przebiła możliwe granice! Jej aukcja na WOŚP robi prawdziwą furorę.

Aukcja Roksany Węgiel na WOŚP

Już 12 stycznia odbędzie się 28. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Największą aukcję charytatywną w kraju nie tylko będą wspierać wolontariusze z całej Polski, ale także gwiazdy. Popularne osobistości w zasadzie zaczęły działać dla WOŚP już kilka tygodniu temu.

Co roku w serwisie Allegro gwiazdy umieszczają swoje własne oferty, które można wylicytować, a cały dochód zostaje przekazany dla WOŚP. Oferują oni na przykład przedmioty z których korzystali lub nawet spędzenie kolacji w ich towarzystwie. Możliwości i pomysłów jest naprawdę wiele.

W tym roku mogliśmy jednak znaleźć dwa, niemal identyczne, ogłoszenia. Zarówno Roksana Węgiel, jak i Agata Duda, wystawiły do licytacji swoje własne sukienki. Żona prezydenta RP oddała sukienkę, w której Polacy podziwiali ją na uroczystościach związanych z koronacją cesarza Japonii. Natomiast Roksana Węgiel ofiarowała sukienkę, w której pojawiła się na występie podczas festiwalu w Opolu.

Licytacja wciąż trwa, jednak Roksana Węgiel zdecydowanie zostawiła Agatę Dudę daleko w tyle. U Roksany wylicytowano dotychczas aż ponad 5000 złotych! Natomiast u żony prezydenta RP obecna wartość licytacji wynosi nieco ponad 2100 złotych. Wierni fani młodej wokalistki pokazali jak wielką mają moc.

Warto sobie przypomnieć: NAJSŁYNNIEJSZE POLSKIE SZEŚCIORACZKI ZNOWU ZACHWYCAJĄ. TO ZDJĘCIE ROZCZULI KAŻDEGO

Portal "Życie" pisał również o: DECYZJA W SPRAWIE EMERYTURY MINIMALNEJ . NA ILE MOGĄ LICZYĆ SENIORZY