Tomasz Stockinger jest znanym aktorem filmowym, serialowym i teatralnym. Znany jest głównie z roli Pawła Lubicza w serialu Klan. W rolę lekarza wciela się nieprzerwanie od 1997 roku. Aktor nie jest już najmłodszym mężczyzną, dlatego ostatnio podjął ważną decyzję w swoim życiu.

Tomasz Stockinger podarował synowi prezent wart miliony złotych

Syn popularnego aktora, Robert, był zaskoczony wiadomością, którą przekazał mu ojciec. Stockinger zaskoczył nie tylko bliskich, ale i fanów. Mężczyzna nie raz powtarzał, że rodzina jest dla niego najważniejsza, dlatego wykazał się niemałym gestem i oddał swój 200-metrowy dom synowi. Chce mu w ten sposób zapewnić dobry start w przyszłość.

Tomasz Stockinger zapewnia, że jego decyzja była dobrowolna, a jej powodem była miłość do rodziny. Syn aktora wziął bowiem w 2015 roku ślub, a dwa lata później na świecie pojawiło się jego pierwsze dziecko. Nowy dom bez wątpienia jest idealnym prezentem dla Roberta i jego rodziny.

-„ To było postanowienie Tomka, niczym niewymuszone.  Zdecydował, że swój 200-metrowy dom odda synowi, Robertowi. Tomek stwierdził, że syn będzie miał z niego większy pożytek. Robert jest "rozwojowy", założył rodzinę, ma żonę, dwuletnią córeczkę. Tomek podarował więc dom synowi, a sam przeprowadził się do mieszkania”- powiedział informator tygodnika Świat i Ludzie.

Syn aktora otrzymał ogromny dom

Posiadłość znajduje się na warszawskim Ursynowie i  jest ponoć warta blisko dwa miliony złotych. Dom był marzeniem Tomasza, jednak teraz aktor stwierdził, że jego syn Robert potrzebuje go dużo bardziej. Dzięki niemu mężczyzna będzie mógł budować swoje życie rodzinne w nowym miejscu.

Stockinger jest bardzo związany ze swoim jedynym synem i jego rodziną. Aktor przyznał również, że jest bardzo dumny z Roberta.

-„Dzieli wszystkie obowiązki z żoną, z zapałem i radością. Obserwował mnie w roli taty, widział, że też robiłem wszystko w domu, łącznie z gotowaniem i zmywaniem. I wcale nie był to wynik przymusu. Robert poszedł w moje ślady” – przyznał Tomasz Stockinger.

Stockinger zamieszkał w dużo mniejszym mieszkaniu, a jego syn Robert wraz z rodziną przeprowadził się do zlokalizowanej do Ursynowie posiadłości.

Warto sobie przypomnieć: NAJSŁYNNIEJSZE POLSKIE SZEŚCIORACZKI ZNOWU ZACHWYCAJĄ. TO ZDJĘCIE ROZCZULI KAŻDEGO

Portal "Życie" pisał również o: DECYZJA W SPRAWIE EMERYTURY MINIMALNEJ . NA ILE MOGĄ LICZYĆ SENIORZY