Agnieszka Kotulanka to aktora znana głownie z roli Krystyny w jednym z najpopularniejszych polskich seriali jakim jest „Klan”. Agnieszka Kotulanka, a właściwie Agnieszka Sas-Uhrynowska z domu Kotuła, zmagała się z problemami alkoholowymi. Mimo wszystko, aktorka podejmowała próby wyjścia z nałogu. Niestety, nie udało jej się wygrać z nałogiem. Aktorka odeszła nagle 20 lutego 2018 roku.

Agnieszka Kotulanka nie zdążyła spełnić swoim zamiarów

Jak podaje „Pikio”, aktorka za życia pragnęła zmienić miejsce zamieszkania. Kotulanka miała w planach sprzedaż mieszkania, które zbytnio kojarzyło jej się z jej nałogiem. Kobieta pragnęła przenieść się w inne miejsce, gdzie wszystko koło nie będzie jej się kojarzyć z alkoholem.

- Agnieszka chciała zacząć nowe życie, odciąć się od tego mieszkania, otoczenia i sklepów, które kojarzyły się jej przede wszystkim z kupowaniem alkoholu - ujawniła w rozmowie z tygodnikiem „Na Żywo” znajoma Kotulanki.

Niestety, nie udało jej się zrealizować planów. Teraz, gdy nie ma jej już na tym świecie, dzieci aktorki postanowiły wypełnić ostatnią wolę matki. Katarzyna i Michał wyremontowali mieszkanie po matce i postanowili je sprzedać.

- Pozbierali pamiątki, które zostały. Najwięcej było zdjęć, ale też dwie statuetki Telekamery "Tele Tygodnia", przyznane Agnieszce przez widzów za rolę w "Klanie” – zdradziła bliska osoba z otoczenia gwiazdy.

Na portalu "Życie" dowiesz się także... ROZPOCZĘŁA SIĘ 2 EDYCJA "SANATORIUM MIŁOŚCI" W TVP. ZNAMY WSZYSTKICH UCZESTNIKÓW. KTO WYSTĄPI W PROGRAMIE

Warto sobie przypomnieć... NIEOCZEKIWANY ZWROT AKCJI W POPULARNYM SERIALU! CZY ONI SIĘ ROZSTANĄ?

Portal "Życie" informował również o... CZY ZNASZ NAJSTARSZEGO ŻYJĄCEGO POLSKIEGO AKTORA? 7 STYCZNIA SKOŃCZYŁ 100 LAT