Gwiazdy lubią publikować zdjęcia w sieci. Wiele z nich celowo wybiera takie fotografie, które mogą wzbudzić wielkie emocje lub mocno zaskoczyć obserwatorów – pozwala im to na uzyskanie wielkiego rozgłosu.

Choć Anna Powierza do tej pory nie zamieszczała zbyt odważnych czy prowokujących zdjęć, postanowiła to zmienić. Aktorka na swoim Instagramie pochwaliła się swoimi wdziękami.

Anna Powierza znana jest głównie z roli Czesi w „Klanie”. Lekko zapomniana aktorka już jakiś czas temu sporo schudła.

Teraz podjęła decyzję o pokazaniu swojego ciała – na zdjęciu, które opublikowała, jest… naga.

- Człowiek poznaje się całe życie. Ja siebie też. Nie dość, że poznałam. To zszokowałam wręcz. Totalnie zaskoczyłam. Okazało się, że w górach lubię być naga – podpisała dodaną przez siebie na Instagramie fotografię.

Zdradziła, że jest tzw. morsem.

- Pod pretekstem kąpieli w lodowatym jeziorze, lubię się rozbierać. Boso, powoli wchodzić do wody. Stać nago, czuć wiatr zimno wodę promienie słońca całą sobą, całym ciałem.

Spójrzcie sami na to zdjęcie. Kolory obecne na fotografii sugerują, że wokół panuje chłód. Anna Powierza stoi w wodzie, tyłem do osoby, która zrobiła zdjęcie.

Włosy spięła z tyłu głowy, a jej wzrok skierowany jest w dal – w stronę lasu.

Aktorka nie ma na sobie ubrań, więc jej ciało jest całkowicie odsłonięte do pasa, gdyż poniżej niego zanurzona jest w wodzie.

Trzeba przyznać, że Anna Powierza rzeczywiście wygląda bardzo dobrze. To była udana metamorfoza!

„Byłam kompletna i na swoim miejscu. Niczego się nie wstydziłam i niczego mi nie brakowało.
Pomyśleć, że tyle doznań tylko dlatego, że zapomniałam kostiumu” – pisała pod zdjęciem.

Uważacie, że przesadziła?

View this post on Instagram

Człowiek poznaje się całe życie. Ja siebie też. Nie dość, że poznałam. To zszokowałam wręcz. Totalnie zaskoczyłam. Okazało się, że w górach lubię być naga. Pod pretekstem kąpieli w lodowatym jeziorze, lubię się rozbierać. Boso, powoli wchodzić do wody. Stać nago, czuć wiatr zimno wodę promienie słońca całą sobą, całym ciałem. Do wczoraj o tym nie wiedziałam. Aż tu nagle - strzał endorfin, radość, szczęście, miłość i jedność z całym wszechświatem, spokój w duszy i w głowie, bo wszystkie problemy nagle zniknęły. Byłam kompletna i na swoim miejscu. Niczego się nie wstydziłam i niczego mi nie brakowało. Pomyśleć, że tyle doznań tylko dlatego, że zapomniałam kostiumu. Aha. Jeszcze jedno. Rozpoczęty sezon na morsowanie. #mors #morsowanie #whm #tylko #ja #jezioro #góry #bieszczady #bieszczadysąpiękne #bieszczadymountains #góra #jeziorko #kąpiel #nago #natura #cisza #morse #ice #polskajestpiękna #polskakobieta #polskadziewczyna #polishgirl #polishwoman #girl #dziewczyna #kobieta #polska #sobota #jesien #jesien2019

A post shared by Anna Powierza (@aniapowierza) on

Przypomnij sobie o… KOLEJNA EKRANIZACJA KOMIKSU TRAFI NA EKRANY. "SWAMP THING" ZBIERA ZARÓWNO POZYTYWNE, JAK I NEGATYWNE RECENZJE

Jak informował portal Życie: JUŻ NIEDŁUGO ODBĘDZIE SIĘ EUROWIZJA JUNIOR 2019. WIKTORIA GABOR MUSI SIĘ BARDZO POSTARAĆ - CZEKA JĄ WIELKIE ZADANIE

Portal Życie pisał również o… KUBA WOJEWÓDZKI ZAFUNDOWAŁ FANOM SENTYMENTALNĄ PODRÓŻ! POCHWALIŁ SIĘ ZDJĘCIEM, KTÓRE WYWOŁUJE SZCZERY UŚMIECH