O śmierci młodziutkiej aktorki informuej portal Interia. Przyczyna zgonu Laurel Griggs nie jest na razie znana. Dziennikarze podkreślają tajemnicę, jaką owiana jest ta tragedia.

Śmierć osoby w tak młodym wieku jest niecodzienna i zawsze szokuje. Rodzina zmarłej dziewczynki nie podała na razie przyczyny jej odejścia. Wzbudzający podejrzenia jest też fakt, że Laurel Griggs zmarła 5 listopada, a wiadomość o śmierci dotarła do mediów dopiero teraz.

Chociaż Laurel Griggs miała zaledwie 13 lat, to jej dorobek aktorski robi ogromne wrażenie. Dziewczynka występowała w przebojowych produkcjach, w których miała możliwych grać u boku największych sław międzynarodowego kina.

Młoda aktorka była bardzo utalentowana, dzięki czemu cieszyła się niemałą rozpoznawalnością. Specjaliści wróżyli jej świetlaną przyszłość w branży filmowej. Jednak błyskotliwą karierę przerwała nagła i nieoczekiwana śmierć małoletniej aktorki.

Szerszej publiczności dała się poznać przede wszystkim z roli w „Śmietance towarzyskiej” przebojowym filmie Woody'ego Allena. Laurel Griggs zagrała tam u boku największych gwiazd Hollywood, jak Kristen Stewart, Jesse Eisenberg i Steve Carrella.

Laurel zadebiutowała na Broadwayu mając zaledwie 6 lat. Wcieliła się w Polly w "Kotce na gorącym blaszanym dachu".

Uznanie zdobyły dzięki roli w przedstawieniu "Once", w którym zagrała ze Scarlett Johansson. Pojawiała się w nim przez 17 miesięcy pomiędzy 2013 a 2015 rokiem.

- Laurel, zawsze byłaś uśmiechnięta i sprawiałaś, że inny ludzie też się uśmiechali – napisała Eliza Holland Madore, która grała wraz z Griggs "Once".

Portal "Życie" informuje również o...NIEOCZEKIWANY ZWROT AKCJI W POPULARNYM SERIALU! CZY ONI SIĘ ROZSTANĄ?

Przypominamy o... MAGDALENA RÓŻCZKA SKRZĘTNIE UKRYWA CIĄŻOWY BRZUCH? TAK WYGLĄDAŁA NA OSTATNIM SPOTKANIU PRASOWYM

Na łamach portalu "Życie" możesz się dowiedzieć... ILE KOSZTOWAŁ PORÓD JOANNY KRUPY? TO CAŁKIEM SPORA SUMA!