Magda Gessler jest najpopularniejszą polską restauratorką. Ogromna sławę przyniósł jej udział w programie „Kuchenne rewolucje”. Program "Kuchenne rewolucje" przyciąga przed telewizory tłumy widzów. Charyzmatyczna prowadząca, uwielbiana przez Polaków - Magda Gessler razem z ekipą TVN przemierza kraj w poszukiwaniu upadających restauracji.

Ciocia dobra rada

Królowa kuchni służy dobrą radą i wyciąga pomocną dłoń, dla tych, którzy stracili już nadzieję na odzyskanie klientów. Podróże po Polsce doprowadzają Magdę Gessler do wielu restauracji i barów, w których czasem oprócz problemów z biznesem pojawiają się też inne kłopoty.

Problemy rodzinne często stają się głównym powodem niepowodzeń, dlatego zanim restauratorka rozpocznie rewolucję, często pragnie rozwiązać konflikty rodzinne.

Pytanie o testament

Jak wiadomo, Magda Gessler jest jedną z najlepiej zarabiających celebrytek w Polsce. Kobieta oprócz „Kuchennych Rewolucji” prowadzi także „Master Chefa”, angażuje się w wiele projektów reklamowych, ma swój kanał w serwisie YouTube i jest właścicielką kilku restauracji. W związku z tym, że restauratorka nie może narzekać na brak środków do życia, wielu ludzi interesuje się jej finansami. Taka ciekawością wykazał się jeden z dziennikarzy, który ośmieli się zapytać samozwańczą królową stacji TVN, czy spisała swój testament. Odpowiedz Magdy Gessler wbiła go w fotel!

- Nigdy nie myślałam, żeby pisać testament. To jest futurystyczne pytanie. Wszystko jest nasze. Ja i dzieci jesteśmy wspólnotą. Chyba pan sobie żartuje z takimi pytaniami. Niech ludzie myślą o swoich sprawach, a nie moich - odpowiedziała.

Magda Gessler zbiła dziennikarza z tropu. Współczujemy, musiał poczuć się naprawdę zażenowany. Cóż, restauratorka miała prawo tak zareagować, zgadzacie się?

Przypomnij sobie o: MAGDA GESSLER OTWORZYŁA RESTAURACJĘ W LONDYNIE. JEJ DANIA NIE NALEŻĄ DO NAJTAŃSZYCH

Portal "Życie" pisał również: CZY ZNASZ NAJSTARSZEGO ŻYJĄCEGO POLSKIEGO AKTORA? 7 STYCZNIA SKOŃCZYŁ 100 LAT