Magda Gessler bardzo często zaskakuje swoich fanów. W ostatnim czasie w sieci opublikowała zdjęcie po małej metamorfozie. Jej obserwatorzy są oczarowani tą zmianą. Pod fotografią na Instagramie pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy.

Magda Gessler zmieniła kolor włosów

Znana reastauratorka postanowiła udostępnić zdjęcia, na którym widać jej kultową burzę loków w zupełnie nowej odsłonie. Magda zaskoczyła wszystkich, ponieważ zdecydowała się na bardzo nietypowy odcień.

"Święta tuż tuż tuż tuż .... zajrzyjcie na mojego YouTube ... to mój prezent na gwiazdkę, aby wam ułatwić życie i przygotowania przed wigilią, z całego serca" - podpisała fotografię Magda Gessler.

Na zdjęciu widać, że gwiazda TVN ma włosy w modnym w ostatnim czasie kolorze różowym. Ta nietypowa metamorfoza zaprezentowana przez Magdę Gessler miała na celu przyciągnąć uwagę internautów i zachęcić do oglądania jej filmów na najnowszym kanale na YouTubie. Wiele osób zachwyciło się fotografią mimo tego, że fryzura całkowicie wyglądała jak przerobiona za pomocą programu graficznego.

Kanał Magdy Gessler na YouTubie

W ciągu chwili od opublikowania zdjęcia pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy zachwyconych fanów. Nie przeszkadzało im nawet to, że metamorfoza nie była prawdziwa.

"O rety! Wspaniale Pani wygląda! No ale jak wiadomo ładnemu to we wszystkim ładnie!" - napisał pod zdjęciem jeden z użytkowników Instagrama.

"Pani Magdo, jest pani najlepszą alternatywką. Pozdrawiam, besos" - dodała kolejna.

"Pani Madziu, pięknie jest! Na youtube kręci Pani super filmy, nie z jednego przepisu skorzystam" - dodała jeszcze jedna internautka.

Zmiana fryzury nie jest prawdziwa, ale w ten sposób Magda Gessler promuje swój nowy kanał na YouTubie. Restauratorka włożyła w niego wiele pracy. Póki publikuje na nim świąteczne przepisy. Cała seria nazywa się "Wigilia z Magdą Gessler".

Może zainteresuje Cię to: MAGDA GESSLER SPĘDZI ŚWIĘTA W NOWEJ ODSŁONIE! CO ZROBIŁA Z TEJ OKAZJI

Pisaliśmy także o: MAGDA GESSLER PRZEDSTAWIA TECHNIKĘ LEPIENIA PIEROGÓW! CZY ZNALIŚCIE TEN SPOSÓB? [WIDEO]

Portal "Życie" poleca: MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN POKAZAŁA CIĄŻOWY BRZUCH W OBCISŁEJ SUKIENCE. WYGLĄDA OBŁĘDNIE [ZDJĘCIA]