Dagmara Kaźmierska to gwiazda popularnego programu Królowe Życia. Celebrytka chętnie dzieli się z fanami zdjęciami przedstawiającymi kulisy jej codziennego życia. Często towarzyszy jej syn Coran, a także przyjaciele, Jacuś i Edzia. Mimo, że jej życie jest pełne przygód, to nie zawsze sprawy układają się tak idealnie.

W maju Dagmara Kaźmierska miała poważny wypadek samochodowy. Mało brakowało, aby doszło do tragedii, ale na szczęście gwiazda przeżyła. W ciągu tego pół roku zdążyła wrócić do pracy i mediów społecznościowych, gdzie pokazuje swoją walkę o powrót do pełnej sprawności.

Dagmara Kaźmierska opublikowała zdjęcie ze szpitala

We wtorek Dagmara Kaźmierska ponownie przyjechała do szpitala, o czym poinformowała w internecie. Pojechała tam, aby spotkać się z doktorem Stawickim, który pomógł jej uratować jedną z nóg. Pozostało jej tylko wyleczyć prawą nogę. Pod najnowszym zdjęciem Królowa Życia przekazała fanom, że wkrótce ma w planach włożyć buty na obcasie.

"Kolejna wizyta w szpitalu MEDICUS -BONUS w Środzie Wielkopolskiej. A to mój WYBAWCA Doktor Stawicki, który uratował mi kopytko. I który ma już dość moich zdjęć. Teraz kolej na prawą nogę i wbijam się w moje szpile z piórami ????od @icequeendesign ????Doktorze Dziękuję Bogu za Pana" - napisała pod zdjęciem.

Jak zareagowali fani na najnowsze wieści?

Obserwujący gwiazdy bardzo ucieszyli się na jej najnowsze wieści. W komentarzach pisali, że to dobra wiadomość i życzyli szybkiego powrotu do zdrowia.

"Dobra wiadomość. Wszystkiego dobrego w Nowym Roku!!!"

"Dużo dużo zdrówka Dagmarko. Operacja się uda, bo jak nie ty, to kto da radę?"

"Życzę zdrówka! Trzymam kciuki żeby udało się z tymi szpilkami."

"Zdrowia!!! Na lato będziesz tańcować w tych szpilach."

"Silna noga silne mięśnie nie długo kopytko będzie śmigać w szpilach."

My również trzymamy kciuki, aby Królowa Życia jak najszybciej doszła do pełnej sprawności.

Zobacz także: DAGMARA KAŹMIERSKA Z "KRÓLOWYCH ŻYCIA" CAŁA WE ŁZACH. cO TAK BARDZO PORUSZYŁO GWIAZDĘ [ZDJĘCIA]

Może zainteresuje Cię to: KRÓLOWA ŻYCIA POWOLI WRACA DO ZDROWIA. DAGMARA KAŹMIERSKA JEST WCIĄŻ POD OPIEKĄ LEKARZY

Portal "Życie" pisał o: ZWYCIĘZCA "BIG BROTHERA" SPOTKAŁ SIĘ Z RODZINĄ KRÓLEWSKĄ. "BYLI ROZANIELENI"