Nowy rok to czas podsumowań tego, co wydarzyło się w ubiegłych 12 miesiącach. A trzeba przyznać, że w polskim show-biznesie wydarzyło się naprawdę wiele. Nie zabrakło również spektakularnych metamorfoz gwiazd.

Trzeba przyznać, że niektóre z nich dziś są nie do poznania. Odchudzona sylwetka, zmiana fryzury czy stylu sprawiły, że stare zdjęcia tych celebrytów wyglądają jak najgorszy, senny koszmar.

Nie wszyscy cieszą się z udanych zmian. Znajdą się też tacy, którym metamorfoza nie wyszła na dobre. Takich osób jest jednak zdecydowanie mniej. Zobaczcie, kto zmienił się najbardziej.

Metamorfozy roku 2019 roku

Patryk Vega

Patryk Vega jest jedną z tych osób, którym zmiany wyszły na dobre. Odchudzona sylwetka reżysera sprawia, że dziś wygląda dużo zdrowiej i atrakcyjniej. Reżyser "Pitbulla" zrzucił niemal 50 kg.

W rozmowie z portalem "Plejada.pl" reżyser opowiedział o swojej zmianie:

"Kiedy skończyłem 40 lat, zacząłem czuć się fatalnie z moją nadwagą. Byłem permanentnie zmęczony i śpiący. Czułem się więźniem własnego ciała. Nadszedł więc czas na radykalne, męskie decyzje."

Dziś:

Tomasz Sekielski

Tomasz Sekielski również podjął decyzję o zrzuceniu zbędnych kilogramów. Dziennikarz przyznał, że na jego zmianę, oprócz diety i treningów miala wpływ operacja zmniejszenia żołądka.

Sekielski zrzucił już ponad 30 kg, jednak jego przemiana wciąż trwa. Walczący z otyłością dziennikarz przyznał w wywiadzie z "Dzień Dobry TVN", że:

"Otyłość była zagrożeniem dla mojego zdrowia i życia. Wciąż cierpię. Sporo schudłem co prawda, ale sporo jeszcze do zrzucenia. Po konsultacji z lekarzami uznaliśmy, że nie można już czekać".

Kiedyś:

Dziś:

Marta Wierzbicka

Dużą metamorfozę przeszła Marta Wierzbicka. Aktorka przeszła na zdrowy styl życia, a efekty tej zmiany są oszałamiające. I choć, wielu fanów gwiazdy martwiło się o jej stan zdrowia, Wierzbicka przyznaje, że teraz czuje się doskonale, a dieta i treningi stały się jej stylem życia.

"Moja dzisiejsza waga to wypadkowa tego, w jakim momencie życia jestem. A ten jest bardzo dobry – spełniam się zawodowo, mam szczęśliwe życie osobiste. Moje ciało zareagowało w ten sposób na warunki, w jakich żyję. Zaakceptowałam to, kim jestem. Co o tym sądzić"

Kiedyś:

Dziś:

Katarzyna Skrzynecka

Zdrowy tryb życia wybrała też Katarzyna Skrzynecka. Aktorka porzuciła słodycze i pieczywo, a efekty tej decyzji można było zobaczyć już po kilku tygodniach. Jej metamorfoza oczarowała fanów. Trudno się dziwić, gwiazda wygląda dziś doskonale.

Kiedyś:

Dziś:

Andrzej Grabowski

Andrzej Garbowski w 2019 roku także postanowił zmienić swoje życie. Aktor sporo schudł. "Plejada,pl" podaje, że odtwórca roli Ferdka Kiepskiego zrzucił ponad 40 kg. Prawdopodobnie to kłopoty zdrowotne zmotywowały aktora do zmian.

Kiedyś:

Dziś:

Mateusz Borkowski z "GoggleBox"

Mateusz Borkowski znany jest jako Big Boy z programu TTV – „Gogglebox. Przed Telewizorem". Razem z innymi uczestnikami siada na kanapie przed telewizorem po to, by komentować to, co dzieje się w serialach, filmach i programach rozrywkowych.

Widzowie poznali go jako mężczyznę z widoczną nadwagą. Dziś Big Boy schudł 160 kilogramów i dziś wie, że nigdy nie wróci do swojego poprzedniego wyglądu.

W rozmowie z "WP" tak opowiadał o swojej przemianie:

„Jakbym dalej tak się prowadził i tył, to bym długo nie pożył. Byłem jedną nogą nad przepaścią. Zmniejszenie żołądka było dobrym początkiem do tego, żeby zmienić swój tryb i styl życia. To był zdrowy start. Przez pierwszy miesiąc bardzo leci waga. Nawet nie chciało mi się jeść. To był kluczowy czas. Ważne jest jednak, żeby zapanować nad swoją psychiką. Inaczej nawet nie zauważysz, że wracasz do starych nawyków.”

Kiedyś:

Dziś:

Weronika Książkiewicz

Nie do poznania jest również Weronika Książkiewicz. W 2019 roku aktorka sporo schudła oraz zmieniła fryzurę. Zmianę wyglądu aktorki motywowała nowa rola, jednak taka metamorfoza przypadła do gustu fanom gwiazdy.

W ciemnych krótkich włosach aktorka nazywana jest "polską Larą Croft".

Kiedyś:

Dziś:

Przypomnij sobie o: PATRYK VEGA WYDAJE OŚWIADCZENIE. JEGO NOWY FILM TO "FIKCYJNY WYTWÓR", CHOĆ JEST ŁUDZĄCO PODOBNY DO PRAWDZIWEJ HISTORII

Jak informował portal "Życie": REWELACYJNA FORMA GWIAZDY "PIERWSZEJ MIŁOŚCI". SYLWESTROWE ZDJĘCIA PO ZMIANACH ZACHWYCIŁY FANÓW

Portal "Życie" pisał również: ZJAWISKOWA DOMINIKA GWIT CHWALI SIĘ "ZNAKIEM Z NIEBIOS". CO TAKIEGO PRZYDARZYŁO SIĘ AKTORCE