Dominika Gwit to aktorka słynąca z niebywałego entuzjazmu. Od Dominiki możemy uczyć się pewności siebie. Gwiazda, niezależnie od aktualnej wagi, w swoim ciele czuje się świetnie.

Sylwestrowe dylematy Dominiki Gwit

Ostatnio aktorka miała spory dylemat. Dominika zastanawiała się nad wyborem sylwestrowej kreacji. W efekcie, aktorka wybrała coś zupełni innego niż zamierzała początkowo. Wybór okazał się trafiony, a stylizacja Dominiki podbiła serca internautów.

Wcześniejsze dylematy aktorki dotyczyły koloru sylwestrowej sukienki. Dominika zastanawiała się nad czerwienią i granatem. Ostatecznie postawiła na suknię w kolorze butelkowej zieleni, do której dobrała czerwone kolczyki. Gwiazda postawiła na klasykę. Na ustach aktorki pojawiła się czerwień, a włosy zostały spięte w kok. Dominika wyglądała rewelacyjnie.

Znaki z niebios i noworoczne życzenia

Aktorka pod zdjęciem zamieściła post, w którym znalazły się noworoczne życzenia i pochwaliła się „znakiem z niebios”. Co takiego przydarzyło się aktorce?

- Na Nowy Rok wspomnienie z wczorajszego wieczora, zaraz przed wyjściem na bal. Wszystkiego dobrego, Kochani! Samych dobroci i dużo uśmiechu! Pytanko mam do Was: zaraz po północy wygrałam los na loterii sylwestrowej, czy to znaczy, że mam zagrać w totka w tym roku?? Całuję Was mocno w nosy!!! Niech Wam nie zmarzną tej zimy!!! - napisała Dominika Gwit.

Fani pod wrażeniem stylizacji aktorki

Fani zakochali się w tej stylizacji. Internautki chętnie prawiły komplementy Dominice.

- Dominika wyglądasz zjawiskowo. - Rewelacja! - Ale piękny kolor sukni, pasuje Pani idealnie! - Pięknie. A najpiękniejszy jest uśmiech i śmiejące się oczy. Pomyślności w Nowym Roku
- czytamy w komentarzach pod zdjęciem Dominiki Gwit.