Dominika Gwit to aktorka słynąca z niebywałego entuzjazmu. Możemy uczyć się od niej pewności siebie. Kobieta ma duży dystans do siebie i chyba za to fani lubią ją najbardziej.

Aktorka bardzo chętnie publikuje fotografie ze swojego prywatnego życia. Na jej Instagramie pojawiło się jedno z jej ulubionych zdjęć z sesji dla magazynu "Viva". Dominika zapozowała ze swoim mężem.

-„Nie denerwujcie się, nie stresujcie się, nie wylewajcie żalu, nie obrażajcie. BĄDŹCIE DLA SIEBIE DOBRZY. Po prostu #chill ♥️ idą święta!🎅!Miłego dnia! Trochę lata Wam wysyłam prosto do serduszka"- napisała aktorka pod postem.

Fani aktorki są jednogłośni, pod postem możemy przeczytać między innymi takie komentarze:

-„Świetnie wyglądacie”

-„Ja po prostu lubię patrzeć na miłość”

-„Idealne zdjęcie, wyglądacie jak gwiazdy filmowe”

-„ Jest Pani wspaniała osobą . Zazdroszczę podejścia do życia 😍👌”.

Aktorka znana jest również z zaskakującej metamorfozy, kiedy zrzuciła dość sporo kilogramów. Mimo, że aktualnie znów nieco przytyła, to widać, że z większą wagą czuje się doskonale. Często publikuje zdjęcia w mediach społecznościowych, aby pomóc innym kobietom mającym problem z zaakceptowaniem swojego ciała.

Niektórzy internauci przyznali, że Dominika Gwit stanowi dla nich inspirację, aby optymistycznie podchodzić do życia.

"Życie" pisało również: DLACZEGO MARCELINA ZAWADZKA ZREZYGNOWAŁA ZE ŚWIATOWEJ KARIERY W MODELINGU? GWIAZDA SZCZERZE O ŻYCIOWYCH WYBORACH

Dowiedz się więcej na temat: ZNAMY JUŻ WYNIKI MISS SUPERNATIONAL 2019! KTÓRA Z KANDYDATEK ZWYCIĘŻYŁA? JAK POSZŁO KAMILI ŚWIERC