Doda należy do grona jednych z najbardziej charakterystycznych gwiazd polskiego showbiznesu. Pełną energii i pewności siebie kobietę pokochały miliony fanów. Doda słynie z ciętego języka, a także ze szczerości, co sprawia, że artystka wśród celebrytów jest prawdziwym wyjątkiem.

Kolejnym ze znaków rozpoznawczych Dody jest jej śmiałość. Ostatnio, gwiazda wrzuciła na swój instagramowy profil bardzo odważne zdjęcie. Co takiego pokazała artystka?

Półnaga Doda pozuje na Instagramie

Gwiazda zamieściła bardzo odważną i pełną erotyzmu fotkę, którą podpisała:2020 padłeś? Poleż”. Na zdjęciu zamieszczonym przez Dodę, gwiazda leży półnaga w łóżku. Celebrytka ubrana jest jedynie w ciemne spodnie i skórzane i ozdobione ćwiekami szpilki. Doda, leżąca na brzuchu toples, trzyma rękoma obcasy swoich butów.

Jak na zdjęcie zareagowali fani?

- Jeśli ma pani życie mężczyzn na uwadze proszę ostrożnie z takimi zdjęciami – przestrzegał jeden z instagramowiczów.

- Zadziorna poza. Super fotka – napisał kolejny

- Czekamy na informacje o płycie, to będzie twój rok!

- I taką Dodę to lubię.

Zamieszczone przez Rabczewską zdjęcie, znacznie rożni się od tych publikowanych ostatnio. Być może, w ten sposób gwiazda próbuje uchylić rąbka tajemnicy dotyczącej jej najnowszej płyty. Jeśli to prawda, nowy krążek Dody będzie bardzo rockowy.