Bardzo popularna Youtuberka w ostatnich dniach musiała stawić czoła ogromnej tragedii. Jej 3-miesięczne dziecko nie żyje. Synek gwiazdy przestał oddychać podczas snu.

Kobieta w nocy poszła zobaczyć, co u jej malutkiego dziecka. Jednak maluch już nie oddychał i było za późno na ratunek. Zrozpaczona mama zdecydowała, że organy 3-miesięcznego chłopca zostaną przekazane do przeszczepu.

Mały chłopiec zmarł w Boże Narodzenie. To był dzień jak co dzień. Wieczorem został położony do snu, a po jakimś czasie jego mama poszła zobaczyć w łóżeczku niemowlęcia, czy wszystko w porządku. Jednak gdy tylko się pochyliła, zauważyła, że chłopiec nie oddycha.

Gwiazda, którą spotkał ten koszmar, to Brittani Boren Leach – bardzo popularna brytyjska blogerka parentingowa. Ona i jej mąż przeżyli koszmarne święta, z którymi musieli się zmierzyć w obliczu tragedii. Leach poinformowała swoich obserwatorów o tym, co ją spotkało, na Instagramie.

- Gdy poszłam sprawdzić, co u niego, nie oddychał. Przeżywamy koszmar, umieram od środka. Proszę, módlcie się za nasze dziecko. To nie może być prawda – opisała.

29 grudnia przekazała fanom informację, że mają 12 godzin na zdecydowanie, czy organy jej syna zostaną oddane do przeszczepu.

To nie była łatwa decyzja dla pary, która bardzo mocno przeżywała stratę.

- Crew jutro w południe trafi na salę operacyjną, aby potencjalnie uratować życie 3-4 dzieci. Prosimy, abyście pamiętali o naszej rodzinie w swoich jutrzejszych modlitwach, wiedząc, że będzie to najtrudniejszy dzień w naszym życiu – ujawniła.

Blogerka i jej mąż ma jeszcze czworo dzieci – starszych synów.

W tym bardzo ciężkim czasie życzymy Brittani i jej mężowi wiele siły. Pozostaje im świadomość, że dzięki ich decyzji ich syn może uratować kilkoro innych dzieci.

Przypomnij sobie o… „TO JEST OKROPNE.” KRÓLOWA ELŻBIETA OSTRO O WYGLĄDZIE KSIĘŻNEJ KATE. CZY TO POCZĄTEK NOWEGO KRYZYSU NA BRYTYJSKIM DWORZE

Jak informował portal Życie: FILIP CHAJZER BEZBŁĘDNIE PODSUMOWAŁ ZDJĘCIE SWOJEGO OJCA. "JESTEŚ NIE DO KOŃCA NORMALNY"

Portal Życie pisał również o… WAŻNA ZMIANA DLA WSZYSTKICH UCZESTNIKÓW RUCHU DROGOWEGO. PIESZY BĘDZIE MIAŁ PIERWSZEŃSTWO NIE TYLKO NA PASACH