Niestety Olga Frycz nie spędziła Bożego Narodzenia w rodzinnej atmosferze. Jej świąteczne plany pokrzyżowały kłopoty zdrowotne. Aktorka nie zdradziła fanom, co jej dolega. Podkreśliła jednak, że z powodów zdrowotnych musi pozostać z dala od rodziny.

Boże Narodzenie spędziła w Warszawie ze swoją małą córeczką, Helenką. Dziewczynka pojawiła się na świecie pod koniec września 2018 roku. Rok po jej narodzinach Olga Frycz oraz jej partner, Grzegorz Sobieszek, postanowili się rozstać.

O rozpadzie związku poinformowała sama Olga Frycz na swoim Instagramie. Aktorka podkreśliła, że trudno jej jest dzielić się tak prywatną informacją z szerszą publicznością, ale nie chce, aby to rozstanie wzbudzało niepotrzebne emocje:

Mamy najcudowniejszą córkę na świecie, obydwoje kochamy Helenę miłością nie do opisania i właśnie dlatego rozstajemy się w zrozumieniu i zgodzie. Plotkarzy pragnę uspokoić, że związek nasz nie rozpadł się z powodu osób trzecich. Proszę o nie wymyślanie poczytnych histerycznych historii i tytułów

Teraz Olga Frycz podzieliła się ze swoimi fanami refleksami po minionym roku. Aktorka wymieniła to, za co jej wdzięczna:

Pal licho z tym co było w tym 2019 ! Nie było najgorzej, ale końcówka trochę dojechała 🤷🏼‍♀️🤦🏼‍♀️ Ogólne podsumowanie chyba in plus. Córka zdrowa ! Pierwsze urodziny, pierwszy krok i pierwsze słowa. Z pracą okej,ale tu zawsze trzeba mierzyć wyżej i chcieć więcej !! Miałam piękne podróże z moją córeczką. Byłam na trzech pięknych ślubach i trzy bliskie mi dziewczyny urodziły dzieci, przeżyłam rozstanie, obejrzałam kilka cudownych filmów, przeczytałam kilka pięknych książek.

Olga Frycz podkreśliła również cele, które chciałaby osiągnąć w przyszłym roku:

W 2020 roku marzy mi się jeszcze więcej podróży i dużo zdrowia dla Helenki i dla mnie. Niech będzie miłość, dużo przytulnięć, pyszne jedzenie i dużo uśmiechania ❤️

Zapewne celebrytka nie spodziewała się, że zobaczy pod postem komentarz od swojego byłego partnera. Grzegorz Sobieszek złożył jej noworoczne życzenia:

Wszystkiego dobrego Pani Olgo. Dla Pani, jak również dla Helenki

Użytkowników zastanowiło użycie przez niego zwrotu grzecznościowego w wiadomości skierowanej do byłej partnerki. Czyżby po rozstaniu para zdecydowała się być ze sobą znów na „pan” i „pani”?

Na portalu "Życie" dowiesz się również... ROZSTANIA GWIAZD W 2019 ROKU. TE ZWIĄZKI CELEBRYTÓW NIE PRZETRWAŁY PRÓBY CZASU

Warto sobie przypomnieć... NIESPODZIEWANY KONIEC MAŁŻEŃSTWA PRZEMYSŁAWA BABIARZA. "TO NIE BYŁ MÓJ WYBÓR"

Portal "Życie" informował także o...OLGA FRYCZ NIE SPĘDZIŁA ŚWIĄT Z NAJBLIŻSZYMI. POWODEM TEGO BYŁ NAGŁY POBYT W SZPITALU