Na zdjęciach dodanych przez Olgę widać, że cały design pomieszczenia zachowany jest w nowoczesnym i minimalistycznym stylu. Ściany pomalowane są w neutralnym kolorze, przypominają surowy beton. Jednakże właśnie taki styl jest ostatnio bardzo popularny i wpisuje się w obecne trendy.

Pomimo tego, że w łazience dominuje aktualna moda, nie wszystkim styl Olgi przypadł do gustu.

- Wygląda jakby grzyb był na ścianie – skomentowała internautka.

- Mi osobiście taki wystrój łazienki się nie podoba, ale to są gusta każdego z nas inne, lub bezguście - skomentowała kolejna.

View this post on Instagram

💦🛁🐥Od kilku dni ulubiona zabawa podczas kąpieli to wrzucanie i wyrzucanie zabawek z wanny. Zabaweczki są wszędzie i woda jest wszędzie 🐬💦🛁 Jest dużo śmiechu, a później dużo sprzątania🐬💦🛁🙌🏻 Wasze dzieci lubią się kąpać? Helcia lubi bardzo, ale wystarczy dosłownie 1 minuta za długiej kąpieli i zaczyna być marudna ze zmęczenia a wtedy nawet fruwająca kaczka nie pomoże. Jest lament, szybka ewakuacja z wanny, wycieranie, ubieranie, buziaczki, butelka, lulu i spać 🤱🏼🛌🧸 Do kąpieli oczywiście polecam bezpieczne, naturalne, łagodne i wydajne kosmetyki @derma_polska. Szampon/mydło, oliwka i inne produkty od dermy towarzyszą nam od pierwszych dni życia Helenki. —————————————— Mam dla Was kolejną listopadową zniżkę od @derma_polska. Rabat 15% na hasło MAMUSIA na cały asortyment w sklepie @4orgnic do 25.11 💦🛁🐥

A post shared by Olga Frycz (@toja_mama) on

Odkąd Olga Frycz ogłosiła, że jest w ciąży nie przestaje być o niej głośno. Aktorka bardzo chętnie udostępnia fanom zdjęcia ze swojego prywatnego życia.

Zdjęcia Olgi wzbudzają różne emocje. Aktorka nieraz musiała zmagać się z falą krytyki i hejtu.

Przypomnij sobie o… ANNA LEWANDOWSKA NA NOWO TWORZY DOM...DLA SWOJEGO DRUGIEGO DZIECKA

Jak informował portal Życie: KAROLINA SZOSTAK POCHWALIŁA SIĘ SWOIM ŚNIADANIEM. CZEGO DOPATRZYLI SIĘ FANI

Portal Życie pisał również o… CO DROŻEJE NAJBARDZIEJ I GDZIE OPŁACA SIĘ KUPOWAĆ. PORÓWNANIE CEN W POSZCZEGÓLNYCH SKLEPACH