Kasia Cichopek aktywnie prowadzi swoje konto na Instagramie, gdzie zamieszcza najciekawsze nowinki ze swojego życia prywatnego. Jednocześnie jednak pilnując, by nie zdradzić swoim fanom zbyt wiele a jedynie wzbudzić ich ciekawość.

Pod jednym ze swoich zdjęć celebrytka opisuje, że właśnie rozpoczęła pracę nad czymś bardzo ważnym i przełomowym w swoim życiu. Momentalnie jednak temat urywa bez wyjaśnienia na czym polega jej nowy projekt.

Fani spekulują, że i tym razem aktorka nie chcąc uchylić rąbka tajemnicy ukrywa coś przed nimi, a chodzić ma o zaokrąglony brzuszek, który dostrzegli na jej najnowszym zdjęciu.

Na Instagramie gwiazdy "M jak miłość" pojawiła się w fotka w nastrojowej, świątecznej scenerii. W przytulnym drewnianym wnętrzu, z kubkiem kawy i śniegiem za oknem - trzeba przyznać, że takich świąt wiele osób mogłoby jej pozazdrościć. Z uśmiechem na ustach i wełnianym swetrze podpisała krótko swoje zdjęcie: "Czas na kawę".

Fani celebrytki są pod wrażeniem jak pięknie prezentuje się ich idolka, a niektórzy w komentarzach przyjaźnie nawet stwierdzili, że wygląda jak nastolatka. Nie sposób się z tym nie zgodzić, bowiem Kasia promienieje a z roku na rok wygląda co raz lepiej. Uwagę przykuwa jednak jeszcze jeden szczegół, który nie umknął bacznym obserwatorom.

Wiele osób zwróciło uwagę, że choć stylizacja gwiazdy TVP robi wrażenie, może nie być przypadkowa. Kasia postawiła na obszerną, plisowaną spódnicę oraz luźny, wełniany sweter.

Cichopek co prawda jest już mamą, a w ostatnim czasie nie odnosiła się do spekulacji, jakoby starała się o kolejnego potomka to i tak internauci zauważyli, że taką pozycją a tym bardziej strojem, chciała ukryć ciążowe krągłości.

Rzeczywiście, całość może nasuwać taką myśl, jednak ciąża aktorki to wciąż jedynie domysły. Sama zainteresowana w żaden sposób nie odnosi się do komentarzy fanów, tak więc być może coś jest na rzeczy.

Warto sobie przypomnieć: KASIA CIHOPEK ZWRACA SIĘ DO MĘŻA. CO MU POWIEDZIAŁA

Portal "Życie" pisał: MAŁŻEŃSTWO PRZECHODZI KRYZYS. CAŁA PRAWDA O CICHOPEK I HAKIELU

Portal "Życie" pisał również o: PIĘKNE, ZDOLNE I POPULARNE. POLSKIE AKTORKI DWUDZIESTOLECIA