Janusz Chabior swoją aktorską karierę rozpoczął w 1991 roku. Wówczas zadebiutował na scenie Centrum Sztuki – Teatru Dramatycznego w Legnicy. Swój talent rozwijał jednocześnie na deskach teatru, jak i przed kamerami.

Chabior występował m. in. w serialach „Świat według Kiepskich”, „Na dobre i na złe”, „Egzamin z życia”, czy „Na Wspólnej”. Zagrał również w produkcji „Ucho prezesa”. Ponadto można było go zobaczyć w wielu polskich filmach m.in. w reżyserii Patryka Vegi.

Najnowszą produkcją, w której wystąpił aktor jest film Macieja Kawulskiego „Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa”. To właśnie podczas premiery tego filmu fotoreporterzy uchwycili aktorka na zdjęciach z świeżo upieczoną narzeczoną.

Prywatnie Janusz Chabior ma syna z pierwszego małżeństwa z Barbarą Chabior. Jest także po rozwodzie z drugą partnerką Anitą Poddębniak. Po rozstaniu z aktorką Chabior związał się z Anną Janik. Ich relacja niestety nie przetrwała. Teraz aktor znalazł szczęście u boku młodszej partnerki.

Kim jest obecna partnerka aktora?

Jak donosi „Radio Zet” Janusz Chabior w sierpniu oświadczył się we Włoszech swojej młodszej o 18 lat partnerce. Jego wybranką jest Agata Wątróbska, która również jest aktorką. Kobieta ukończyła Akademię Teatralną w Warszawie w 2007 roku.

Wątróbska zagrała dotychczas jedynie epizodyczne role. Można było ją oglądać m. in. W „Wojnie polsko-ruskiej”, „Przepisie na życie”, czy w „Na dobre i na złe”.

Jak para prezentowała się na premierze filmu?

Aktor postawił na elegancki, ciemny garnitur dobierając do niego czarną koszulę. Całą stylizację dopełnił czarnym kapeluszem. Jego partnerka również postawiła na czerń.

Agata Wątróbska założyła długą sukienkę z modnymi, rockowymi akcentami. Do kreacji dobrała również czarne, cięźkie buty. Całość dopełnił romantyczny warkocz i klasyczny makijaż.

Trzeba przyznać, że para razem prezentuje się doskonałe, a stylizacje są dowodem na to, iż idealnie się uzupełniają (kolorystycznie). My gratulujemy zaręczyn i z niecierpliwością czekamy na ślub zakochanych.

Warto sobie przypomnieć...ZNANA CELEBRYTKA STRACIŁA 100 MILIONÓW DOLARÓW W NIECAŁĄ GODZINĘ. JAK DO TEGO DOSZŁO

Portal "Życie" pisał...MAŁGORZATA ROZENEK LECZYŁA SIĘ W ZNANEJ WARSZAWSKIEJ KLINICE. USŁUGI PRZYCHODNI NIE NALEŻĄ DO NAJTAŃSZYCH

Informował również: SERIALOWY WALDEK KIEPSKI ROZWODZI SIĘ Z ŻONĄ. AKTOR ZŁOŻYŁ NA PARTNERKĘ ZAWIADOMIENIE DO PROKURATURY