Wiadomość o wyczekanej ciąży Małgorzaty Rozenek-Majdan i Radosława Majdana, w błyskawicznym tempie obiegła media. Dzięki temu stała się najgorętszym tematem ostatnich dni!

Małgorzata Rozenek zaszła w ciążę!

Mimo iż para ma już dwóch synów z poprzedniego związku Małgosi (z Jackiem Rozenkiem) – Stanisława i Tadeusza. Nie jest jednak tajemnicą, że od dawna marzyli o wspólnym dziecku i mocno się o nie starali.

Małgosię już jakiś czas temu zaczęły dopadać wątpliwości, o czym wspominaliśmy tutaj. Zrezygnowana Rozenek, postanowiła ostatni raz spróbować metody in vitro, jeśli nie powiodłaby się, para planowała zaadoptowanie dziecka.

Na szczęście parze poszczęściło się. W niedziele media obiegła fantastyczna wiadomość. Małgosia i Radek zdecydowali się podzielić z nami szczęśliwą nowiną, jaką jest fakt, że w krotce zostaną rodzicami!

Nie jest tajemnicą, że synowie Małgosi: 13-letni Stanisław i 9-letni Tadeusz, pojawili się na świecie za sprawą in vitro. Tak samo jest w przypadku trzeciej ciąży celebrytki. Tym razem Majdanowie zdecydowali się skorzystać z usług kliniki leczenia niepłodności "nOvum".

Jak podaje Wirtualna Polska, klinika nie należy do najtańszych. Ceny w niej obowiązujące, wahają się w granicach od 665 złotych – w przypadku badan klasyfikujących do zabiegu in vitro, aż do 8, a nawet 10 tysięcy za sam zabieg!

Całe szczęście, zainwestowane pieniądze przyniosły zamierzony skutek. A wy jak myślicie, warto było?

Przypomnij sobie o… MARTA MANOWSKA MA ROMANS Z UCZESTNIKIEM SWOJEGO PROGRAMU? „MIŁOŚĆ JEST OBECNA MIĘDZY NAMI”

Portal Życie pisał również o… NIESPODZIEWANY POMYSŁ. POLACY PÓJDĄ NA EMERYTURĘ O 7 LAT SZYBCIEJ