Tamara Ecclestone to brytyjska modelka i osobowość telewizyjna, a zarazem córka prezesa Formuły 1 oraz dziedziczka ogromnej fortuny. Teraz majątek celebrytki został jednak znacznie uszczuplony. Straciła bowiem 100 milionów dolarów w kilkadziesiąt minut!

Brytyjska celebrytka poinformowała w zeszły piątek, że z jej domu w Londynie skradziono niezwykle cenną biżuterię. Wśród niej znajdowały się drogie kolczyki i pierścionki oraz bransoletka Cartiera, którą Ecclestone otrzymała w prezencie ślubnym.

Sąsiad aktorki podkreśla, że rzeczy te są praktycznie nie do odzyskania:

Nic z tego nie byłoby łatwe do znalezienia. Każda część biżuterii, którą miała w sejfie, zniknęła. Niektóre z nich miały bardzo sentymentalne znaczenie.

Dom modelki położony jest w Kensington w zachodnim Londynie na terenie ekskluzywnego osiedla. Rezydencji przez całą dobę pilnują strażnicy, jednak włamywacze dostali się do środka niezauważeni przez ochronę.

Z ustaleń policji wynika, że rabunek trwał około 50 minut. W tym czasie złodzieje zdążyli dostać się do domu, otworzyć sejf, zabrać z niego klejnoty i uciec.

Złodzieje otworzyli sejf znajdujący się w domu celebrytki i zabrali wszystkie znajdujące się tam drogocenne przedmioty. Łączna wartość skradzionej biżuterii to około 50 milionów funtów, co w przeliczeniu daje 97 milionów dolarów (około 372 miliony złotych).

W tej sprawie wydano już oficjalne oświadczenie. Rzecznik Tamary Ecclestone podkreślił na łamach mediów:

Mogę niestety potwierdzić, że doszło do napadu na dom. Ochrona współpracuje w tej sprawie z policją. Tamarze i jej rodzinie nic się nie stało, ale wszyscy są źli i wstrząśnięci tym incydentem.

W tej chwili policja poszukuje sprawców tej kradzieży. Nie wiadomo, czy funkcjonariusze mają już jakiś podejrzanych. Na razie nikt nie został aresztowany w tej sprawie.

Na portalu "Życie" zobaczysz także... BYŁA GWIAZDĄ HOLLYWOOD, ŻONĄ KSIĘCIA, A DZIEWICTWO STRACIŁA Z MĘŻEM PRZYJACIÓŁKI. NIEZWYKLE BARWNA GRACE KELLY, DZIŚ KOŃCZYŁABY 90 LAT

Portal "Życie" informował również o... COŚ NIEPOKOJĄCEGO DZIEJE SIĘ Z GWIAZDOREM HOLLYWOOD. NA OSTATNICH ZDJĘCIACH NIE PRZYPOMINA SIEBIE!

Warto sobie przypomnieć... ANNA MARIA WESOŁOWSKA PRZEŻYŁA PRAWDZIWĄ TRAUMĘ. SĘDZIA MA ZA SOBĄ NIEZWYKLE CIĘŻKI ROK. CO WYDARZYŁO SIĘ W JEJ ŻYCIU