Ostatnio pojawiły się zdjęcia aktora Hollywood Colina Farrella, na których nie przypomina samego siebie. Fani zastanawiają się, z czym jest związana owa zmiana. 

Kilka miesięcy temu szczęśliwy 43-latek pojawił się na premierze filmu „Dumbo”. Natomiast aktualne zdjęcia aktora nie wskazują na najlepszy okres w życiu Farrella.

Zobacz także: ZNANY AKTOR SPOLICZKOWANY W POLSKIEJ RESTAURACJI! O CO POSZŁO?

Romansem Colina z Alicją Bachledą-Curuś żyła cała Polska. Poznali się na planie filmowym i spędzili ze sobą dwa piękne lata. W 2009 roku u pary narodził się syn Tadeusz, który dziś mieszka z mamą.

Colin ma także drugiego syna z modelką Kim Bordenav. Dziecko cierpi na zespół Angelmana.

Trudna sytuacja w życiu aktora zmusiła go do wzięcia krótkiej przerwy w budowaniu kariery. Colin zdecydował się na poświęcenie swojego czasu synom.

Zobacz także: SENIORZY DOSTANĄ OD RZĄDU PO 10 TYSIĘCY ZŁOTYCH! SPRAWDŹ KIEDY!

W programie „Ellen DeGeneres Show” aktor opowiedział o wspólnych rodzinnych chwilach.

– „Było wspaniale, siedziałem po prostu w domu z chłopcami. Przeważnie jest mi ciężko, bo podróżuję 6-7 miesięcy w roku. To trudne dla nich i dla mnie. Bardzo za nimi tęsknię. Teraz wracam do domu, patrzę na ich twarze i widzę, że mają mnie już dosyć” – żartował aktor.

Jednak najnowsze zdjęcie gwiazdy wprowadza wątpliwości. Colin nie jest podobny do samego siebie. Ubrania i wygląd aktora zaskoczył internautów.

O tym co naprawdę się dzieje w życiu Colina można jedynie domyślać się. Wygląd może wskazywać na przygotowania do nowej roli lub mówić o trudnych chwilach w życiu osobistym.

źródło: „plotek.pl”