Już od miesięcy krążą plotki o tym, że Barbara Kurdej-Szatan ma zniknąć z serialu „M jak Miłość”. Podobno scenarzyści mają w planach zakończenie wątku Asi, czyli bohaterki granej właśnie przez tę popularną aktorkę i prezenterkę telewizyjną.

Niedawno Barbara Kurdej-Szatan po raz pierwszy ustosunkowała się do tych pogłosek. Kobieta podkreśliła, że wszelkie informacje o zakończeniu wątku jej postaci to tylko bezpodstawne plotki. Aktorka zdradziła przy tym kilka szczegółów dotyczących dalszych losów Asi.

Jednak spekulacje na ten temat nadal nie ucichły. Przypomnijmy, że rozpędzona kariera Barbary Kurdej-Szatan ostatnio wyraźnie wyhamowała. Niektórzy przepowiadają, że to może być początek końca jej obecności w polskim show-biznesie.

Najpierw Barbara Kurdej-Szatan została bez ostrzeżenia zwolniona z Telewizji Polskiej. O utracie pracy dowiedziała się przez telefon od kolegi z planu. Kobieta straciła posadę prowadzącej „The Voice of Poland", następnie „The Voice Kids", a później władze TVP zrezygnowały z jej obecności w popularnym show „Dance, dance, dance".

Prawdziwym gwoździem do trumny mogła okazać się także przegrana w programie „Taniec z Gwiazdami”, gdzie Kurdej-Szatan była jedną z finalistek.

Teraz aktorka po raz kolejny zabrała głos w sprawie swojego rzekomego odejścia z „M jak Miłość”. Przypomnijmy, że Kurdej-Szatan gra w tym serialu już od dobrych kilku lat. Na łamach magazynu „Party” aktorka zdementowała wszystkie plotki o zakończeniu wątku jej postaci:

To nieprawda! To bzdura! A niech sobie wszyscy gdybają. Jeszcze się okaże, jak będzie w przyszłym roku. Nie lubię, kiedy jest pisana o mnie nieprawda.

Na ten temat wypowiedziała się również Karolina Baranowska, PR menadżerka serialu. Kobieta rozwiała wszelkie wątpliwości, co do udziału Basi Kurdej-Szatan w następnych odcinkach. Podkreśliła, że wszelkie plotki o zwolnieniu Kurdej-Szatan są nieprawdą, a produkcja wcale nie ma takich planów.

Na portalu "Życie" zobaczysz również... NORBI WRÓCI DO PROGRAMU „JAKA TO MELODIA”. CZY BĘDĄ PROWADZIĆ GO RAZEM Z RAFAŁEM BRZOZOWSKIM

Warto sobie przypomnieć... BARBARA KURDEJ-SZATAN UCIERA NOSA KRYTYCE. STAJE W OBRONIE KOLEŻANKI PO FACHU

Portal "Życie" informował również o... BARBARA KURDEJ-SZATAN POD WPŁYWEM NAGRAŁA RELACJĘ. TEN FILMIK STAŁ SIĘ HITEM [WIDEO]