Znana z serialu „M jak Miłość” aktorka, nie potrafi zrozumieć skąd w ludziach tyle niezrozumienia i nienawiści wobec znanych publicznie osób. Szczególnie w okresie, gdy potrzebują wsparcia.

Jakiś czas temu, Małgorzata Kożuchowska opowiedziała publicznie swoją historię zmagania się z chorobą Hashimoto.

„Od lat zmagam się z chorobą Hashimoto, biorę leki, muszę bardzo uważać na to, co jem” – napisała w artykule dla „Forbesa”. Dodała, że od czasu, gdy zajęła się swoim zdrowiem, widzi wyraźną poprawę. Dodała, że leczenie podjęła w dużym stopniu ze względu za dziecko.

„Było warto. Czuję się o niebo lepiej! (…) Byłam wyczerpana, napuchnięta, czułam, że we wszystkim wyglądam słabo” – wytłumaczyła.

„Zresztą pamiętam pojawiające się w internecie komentarze w rodzaju: czy ja muszę wciąż patrzeć na tę twoją opuchniętą gębę?” – dodała Kożuchowska.

Hashimoto jest bardzo powszechną chorobą. Jak dotychczas publicznie o swoich zmaganiach z tym schorzeniem mówiły m.in. Joanna Krupa, Maffashion, Kayah, Kinga Rusin, Majka Jeżowska.

Barbara Kurdej-Szatan z kolei opowiedziała o swoim problemie zdrowotnym, z którym zmaga się od wielu lat. Początkowo błędnie diagnozowana, leczona nieodpowiednimi lekami, ostatecznie udało się poprawnie rozpoznać przyczynę jej złego samopoczucia. Prawidłowo przeprowadzone badania dowiodły, że cierpi na boreliozę. Podzieliła się tą informacją z fanami, jednak Internet zalała fala hejtu.

Nie rozumiem tego. Nikt tego nie rozumie, to jest straszne. Walczymy z hejtem jak możemy, ale jak widać nie zawsze przynosi to skutki takie, jakie byśmy chcieli. Będziemy walczyć dalej.To jest okropne. Podcina się nam skrzydła, po co? Lepiej się zająć sobą i rozwinąć swoje skrzydła – powiedziała dla Jastrząb Post.

Przypomnij sobie o… WSTRZĄSAJĄCE ODKRYCIE NAUKOWCÓW. NAWYK, KTÓRY UWAŻANY JEST ZA ZDROWY, MOŻE PROWADZIĆ DO POWAŻNEJ CHOROBY

Jak informował portal Życie: NIE MA KOŃCA ZAMIESZANIA WOKÓŁ KSIĘCIA ANDRZEJA. WYCHODZI NA JAW, JAKIE SEKRETY SKRYWAŁ PRZED ELŻBIETĄ II

Portal Życie pisał również o… CZY WIDZOWIE BĘDĄ MUSIELI POŻEGNAĆ „OJCA MATEUSZA”? W SERIALU DOJDZIE DO SENSACYJNEGO ZWROTU AKCJI