Basia Kurdej-Szatan pochwaliła się nagraniem z imprezy, na której wypiła trochę za dużo. Internauci na pewno nieprędko zapomną o relacji, która znalazła się na jej Instagramie.

Barbara Kurdej-Szatan zdobyła popularność dzięki reklamom sieci Play, a następnie występom w telewizji – m.in. w „M jak miłość” czy roli prowadzącej finał „The Voice of Poland”. Mało kto wie, że gwiazda zajmuje się także śpiewaniem – występuje w roli wokalistki w zespole Soul City.

Wystąpiła także w kilku polskich filmach, m.in. „Narzeczony na niby” i „Ciacho”.

Basia Kurdej-Szatan już kiedyś stała się gwiazdą internetu – dodała wtedy relację, gdy chciała iść na koncert Eda Sheerana, a bilety kupiła przez viagogo.com. Okazało się jednak, że wysłano bilety na inny, belgijski adres. Najpierw oskarżyła organizatora koncertu, zaś w kolejnym nagraniu poprawiła się, mówiąc, że to wina portalu.

Jakiś czas po tym wydarzeniu wybrała się na imprezę serialu „M jak miłość”. Zabrała ze sobą męża, Rafała Szatana. Pokazała relację z eventu, na której co jakiś czas zdarzyło jej się zakląć, a jej zachowanie jasno wskazywało na fakt, że jest pijana.

Trzeba jednak oddać honor – Basia na drugi dzień nie pozostawiła całej sprawy bez komentarza. Nagranie pozostało na jej Instagramie aż do wygaśnięcia relacji, zaś gdy już się obudziła, wyjaśniła, że nie powinna się tak zachowywać i – tym bardziej – nagrywać tego rodzaju filmów, by pokazać je wszystkim fanom.

Wideo z dnia po imprezie nagrała na planie „The Voice of Poland”, a drugi prowadzący, Maciej Musiał, pocieszał Basię.

Trzeba jednak przyznać, że większość internautów zrozumiała Basię. W sieci pojawiło się mnóstwo komentarzy, które ją wspierały.

„Ona jest po prostu zaj…sta....Normalna laska... Nawalona...Cudo....”

„Ludzie dajcie spokój. Nigdy nie byliście pijani?”

„Aktor też człowiek”

„hihihi kobiety pijane są zabawne :D głowa do góry! dobrze jest! :D”

„KOCHAM TO, zupelnie odmienilo moje zdanie na jej temat...myslalam, ze taka sztuczna, cukierkowa a tu prosze, normalna laska”

Przypomnij sobie o… MICHAŁ SZPAK WYPOWIEDZIAŁ SIĘ WULGARNIE NA WIZJI! ZOSTAŁ SKRYTYKOWANY PRZEZ TOMASZA KAMMELA

Jak informował portal Życie: JAROSŁAW JAKIMOWICZ PROWADZĄCYM PYTANIA NA ŚNIADANIE! "W CZWARTEK UŚCISNĄŁ MACIEREWICZOWI DŁOŃ, A W PONIEDZIAŁEK MA SWÓJ PROGRAM"

Portal Życie pisał również o… MISTRZOWSKA WYMIANA ZDAŃ MIĘDZY KASIĄ A DONALDEM TUSKIEM. JEGO KOMENTARZ JEST UROCZY