Kasia Tusk wie, jak można jednocześnie żyć w blasku fleszy, ale chronić swoją prywatność. Córka Donalda Tuska nie chce ujawniać zbyt wielu szczegółów. Tak było między innymi w przypadku ciąży – nie powiedziała o niej nic prawie do końca, zaś ślub udało jej się utajnić do tego stopnia, że media dowiedziały się o nim po roku.

Kasia Tusk zdecydowała się jednak na opublikowanie zdjęcia z malutką córką, co skomentował jej ojciec, Donald Tusk.

Kasia Tusk dodała na swojego Instagrama zdjęcie z małą córeczką oraz psem.

Na fotografii widać Kasię, która ubrana jest w biało-czerwony wełniany sweter (który zareklamowała w poście), białe spodnie-rurki typu 7/8. Siedzi na białym krześle blisko kominka.

Obok stoi jej pies, biało-brązowy Portos – to psiak rasy springer spaniel angielski. Blogerka głaszcze go jedną dłonią, zaś drugą ręką trzyma małą córeczkę. Jej dziecko siedzi tyłem do obiektywu, ma na sobie szare ubranko oraz szare skarpetki i patrzy z zainteresowaniem w stronę kominka.

Kasia Tusk opatrzyła zdjęcie cytatem: „[...] Każde szczęśliwe zdarzenie zasługuje na ścieżkę dźwiękową, ale muzyka, która na chwilę ożywia uczucia z przeszłości to tylko pierwsza z wielu sztuczek Meike'a Vikinga[...]”.

Ma bose stopy, przez co można zwrócić uwagę na jej starannie zrobiony pedicure. To ostatnie przykuło także uwagę jej taty, Donalda Tuska.

„Włóż coś na stópki, Kochanie, bo zmarzniesz” – skomentował fotografię.

Kasia odpisała mu, reklamując własną markę: „Nosiłbyś swetry od MLE, to byś wiedział, że w nich nie da rady zmarznąć”.

To już kolejny komentarz Donalda Tuska, który stał się hitem – pokazuje, że były premier dobrze wie, jak zaistnieć w sieci.

Przypomnij sobie o… MICHAŁ SZPAK WYPOWIEDZIAŁ SIĘ WULGARNIE NA WIZJI! ZOSTAŁ SKRYTYKOWANY PRZEZ TOMASZA KAMMELA

Jak informował portal Życie: WYCZEKIWANY POWRÓT SERIALU "RANCZO". NA PEWNO NIE ZOBACZYMY JUŻ BARDZO LUBIANEJ POSTACI

Portal Życie pisał również o… ZDJĘCIA DO KOLEJNEGO FILMU PATRYKA VEGI JUŻ TRWAJĄ. O CZYM TYM RAZEM OPOWIE NIEPOKORNY REŻYSER