Niedawno poznaliśmy ośmiu uczestników z czterech grup, którzy dostali się do półfinału i już za tydzień powalczą o udział w finale.

W odcinku na żywo, który mieliśmy okazję oglądać w tym tygodniu nie zabrakło świetnych muzyków. Jedną z niespodzianek dla widżów i uczestników była gwiazda wieczoru - Natialia Nykiel. Piosenkarka zaśpiewała dwa utwory na żywo i wprawiła w osłupienie fanów show.

Z grupy Kamila Bednarka do kolejnego etapu przeszło dwóch panów: Kasjan Cieśla i Damian Kuleja. Wokalista był dumny ze swoich podopiecznych i chętnie pozował z nimi do zdjęć.

Sam artysta również zaskoczył, na nagraniu pojawił się w eleganckim garniturze, który był mocno zdobiony. W zestawieniu w czarną koszulką cała stylizacja wyglądała naprawdę imponująco, ale klasycznie.

Z grupy Margaret do dalszego etapu dostali się Tadeusz Seibert oraz Stanisław Ślęzak. Zaskoczeniem dla wielu może być fakt, że Tadeusz niegdyś spotykał się z artystką, dawna znajomość może odrobinę pomóc mu w karierze.

Piosenkarka zaprezentowała się w eleganckim lecz szalonym zestawieniu. Postawiła bowiem na mocno świecącą, połyskującą sukienkę w metalicznym, niebieskim kolorze. Do tego dobrała ogromne kozaki, również w odcieniach granatu.

Strój Michała Szpaka chyba nikogo nie zaskoczył, jest on jednym z barwniejszych postaci na poslkiej scenie muzycznej. Na nagraniach pojawił sie w kolorowych spodniach o ciekawym wzorze i czarnej koszuli z żabotem. W jego wizerunku to buty na platformie przykuwały największą uwagę.

Z jego drużyny Michała Szpaka do kolejnego etapu awansowali Jakub Dąbrowski i Daria Reczek.

Tomson i Baron postawili na kontrasty, Jeden był ubrany na czarno, natomiast drugi postawił na biel i kapelusz z kontrastującym, pomarańczowym odcieniu.

Do półfinału z ich podopiecznych weszli Alicja Szemplińska i Bartosz Deryło. Artyście nie kryli zadowolenia z takiego obrotu sprawy.

Muzyczką gwiazdą programu była Natalia Nykiel, która zdecydowanie najbardziej wyróżniała się swoimi wizerunkiem. W programie "The Voice of Poland" poławiła się również Marcelina Zawadzka, Adam Zdrójkowski oraz Tomasz Kammel i Maciej Musiał, którzy wcielili się w prowadzących.

Informowaliśmy także o: MAGDA GESSLER W CZŁUCHOWIE: "SEKTA DIABELSKA". CO NA TO KRZYSZTOF JACKOWSKI, POLSKI JASNOWIDZ I MIESZKANIEC MIEJSCOWOŚCI

Może zainteresuje Cię to: MACIEJ ZAKOŚCIELNY WRAZ Z PARTNERKĄ CHWALĄ SIĘ SWOIMI POCIECHAMI W SIECI. INTERNAUCI KOMENTUJĄ, CZY TAKIE WYCHOWANIE DZIECI JEST STOSOWNE

Portal "Życie" poleca: MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN JEST W CIĄŻY? NAJNOWSZE ZDJĘCIA MÓWIĄ BARDZO WIELE