Maciej Zakościelny, mimo, iż jest znanym polskim aktorem, rzadko dzieli się z fanami swoim życiem prywatnym. Gwiazdor zdecydowanie woli chwalić się swoimi zawodowymi projektami, o czym świadczą jego wpisy na portalach społecznościowych.

Ostatnio, aktor miał przyjemność wystąpić w filmie "1800 gramów", który w ten weekend trafia do kin. Z tej okazji Zakościelny opublikował zdjęcia z premiery swojego nowego projektu.

View this post on Instagram

#1800gramów #premiera #paulinawyka

A post shared by MAZAK (@maciej_zakoscielny) on

Prywatnie, Maciej Zakościelny od 2014 roku jest w związku z Pauliną Wyką. Razem z partnerką wychowuje dwóch synów. Paulina, tak samo, jak Maciej, rzadko publikuje zdjęcia pociech.

Czasem na profilach pary pojawiają się dzieci, jednak są to zazwyczaj typowe zdjęcia z wakacji czy rodzinnych uroczystości. Tym razem jednak, partnerka aktora podzieliła się z fanami pewną nietypową fotografią.

Paulina Wyka udostępniła zdjęcie, na którym to ich synowie malują po ścianach. Chłopcy ubrani w piżamy, ubrudzeni farbą zostali uchwyceni przez mamę podczas tworzenia arcydzieła.

Kwestia ta oczywiście wywołała niemałe poruszenie w sieci. Internauci spekulowali na temat tego, czy takie wychowanie, pozowalające na "niszczenie" ścian jest stosowne.

Jedni stanowczo stwierdzili, że tego po prostu robić nie należy, z kolei drudzy dodali, że takie arcydzieło zapewni dzieciakom wspaniałe wspomnienia. Czy takie wychowanie rzeczywiście nie przystoi?

Portal "Życie" pisał też o: WOJEWÓDZKI I MUCHA ZNOWU SĄ RAZEM?! "ZOSTAŁEM PODWÓJNYM OJCEM"

Przypominamy...MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN JEST W CIĄŻY? NAJNOWSZE ZDJĘCIA MÓWIĄ BARDZO WIELE

Informowaliśmy także: CHOROBA PRZYSZŁA TAK NAGLE! MICHAŁ BAJOR, LEGENDA POLSKIEJ MUZYKI, POTWIERDZA DONIESIENIA