Niedawno informowaliśmy o awanturze, jaką Jarosław Jakimowicz urządził w czasie programu „Skandaliści”. Przypomnijmy, że starzejący się aktor próbował wyprosić ze studia osobę z publiczności.

Jakimowicz został oskarżony o próbę robienia z siebie ofiary. Chodziło o falę hejtu, która wylała się na celebrytę po jego spotkaniu z Antonim Macierewiczem. Po tym zarzucie aktor wpadł w prawdziwy szał:

Człowieku, spójrz na mnie. Czy widzisz tu ofiarę? Stań przed lustrem. Wypraszamy gościa, nie robimy audycji. Chodź, pogadamy jak mężczyźni poza kamerami. Jak czujesz się ofiarą, to dam ci parę złotych.

W tej chwili mężczyzna, który w mediach pojawia się jedynie w kontekście swoich kontrowersyjnych wypowiedzi, został właśnie gospodarzem programu „Pytanie na śniadanie extra”.

Jakimowicz zadebiutował w programie w poniedziałek (18 listopada). „Pytanie na śniadanie extra” ma być emitowane od poniedziałku do soboty, około godziny 11:10. Centrum Informacji Telewizji Polskiej poinformowało, że Jarosław Jakimowicz będzie pojawiał się w programie raz w tygodniu.

Wiele osób komentuje, że otrzymanie nowej pracy w szeregach TVP2 zaraz po publicznych podziękowaniach dla byłego szefa MON Antoniego Macierewicza nie może być przypadkiem.

Jakimowicz odniósł się do tych pogłosek w wywiadzie dla Wirtualnej Polski. Były aktor zaprzecza, że zostanie prezenterem TVP2 zawdzięcza spotkaniu z politykiem:

Ludzie pewnie myślą: w czwartek uścisnął Macierewiczowi dłoń, a w poniedziałek ma swój program. No nie! Jeśli ktoś myśli, że to się odbywa tak, że ja dziękuję Macierewiczowi i dostaję program, to daj mu Boże zdrowie. Ja nie jestem koniunkturalistą. Czy teraz wszystko, co się wydarzy w moim życiu będzie konsekwencją tego występu u Rachonia? To się tak nie przekłada.

To warto sobie przypomnieć... KŁÓTNIA NA ŻYWO W POLSACIE! GOŚĆ ZAŻĄDAŁ WYPROSZENIA KOGOŚ Z PUBLICZNOŚCI

Portal "Życie" informował także... JAROSŁAW JAKIMOWICZ UJAWNIŁ W TVP INFO, ŻE STRACIŁ PRACĘ W SERIALU.

Na portalu "Życie" dowiesz się również... MICHAŁ SZPAK WYPOWIEDZIAŁ SIĘ WULGARNIE NA WIZJI! ZOSTAŁ SKRYTYKOWANY PRZEZ TOMASZA KAMMELA