Bartosz Żukowski zyskał popularność dzięki roli Waldemara Kiepskiego w serialu "Świat według Kiepskich". I choć jego komediową rolę pokochali wszyscy, jego prawdziwe życie niewątpliwie do komedii o szczęśliwym zakończeniu nie należy.

Aktor od pięciu lat nie może dojść do porozumienia ze swoją byłą partnerką - Ewą Coll. Kobieta złożyła pozew o rozwód w 2014 roku, niestety nadal go nie uzyskała. Powodem konfliktu małżonków są kwestie opieki nad córką oraz sprawy związane z podziałem majątku.

Jak donosi "Pudelek" dla aktora nie liczą się pieniądze, a dobro dziecka. Żukowski chce, by córka zamieszkała z nim, na co zupełnie nie zgadza się żona.

Ewa Coll nie stroni od medialnych wypowiedzi. Często relacjonuje przebieg rozpraw przedstawiając aktora w mało korzystnym świetle. Ostatnio w rozmowie z magazynem "Twoje Imperium" kobieta przyznała, że mąż złożył na nią zawiadomienie do prokuratury.

Mąż poinformował mnie, że zamierza zaskarżyć tę opinię. A była to już druga opinia sporządzona na jego zlecenie. Usłyszałam też, że zawiadomił prokuraturę o sześciu przestępstwach, które jakoby popełniłam. Jedno z nich ma dotyczyć wakacyjnego wyjazdu naszej córki za granicę, reszty zrzutów nie znam. Jak ja mam w takim szaleństwie żyć, pracować i wychowywać dziecko?"

Partnerka Żukowskiego podważa również jego argumenty, mówiące o tym, że zależy mu wyłącznie na dziecku i chce, by rozwód zakończył się z jak największą korzyścią dla niej.

"Gdyby ojcu Poli naprawdę chodziło o jej dobro, to sądowa batalia już dawno by się skończyła. Nie wiem, czy przełamię się z nim opłatkiem, czy złożę mu świąteczne życzenia po tym, jak zatruł mi życie. Chciałabym już w ogóle nie mieć z nim do czynienia".

Warto sobie przypomnieć...ANNA MARIA WESOŁOWSKA PRZEŻYŁA PRAWDZIWĄ TRAUMĘ. SĘDZIA MA ZA SOBĄ NIEZWYKLE CIĘŻKI ROK. CO WYDARZYŁO SIĘ W JEJ ŻYCIU

Portal "Życie" pisał: NORBI WRÓCI DO PROGRAMU „JAKA TO MELODIA”. CZY BĘDĄ PROWADZIĆ GO RAZEM Z RAFAŁEM BRZOZOWSKIM

Informował również...ZNACIE JUŻ NIEBIESKIE BANANY? TEN WYJĄTKOWY OWOC MA TEŻ OBŁĘDNY SMAK. CZY MOŻNA JE DOSTAĆ W POLSCE