Kuba Wojewódzki jej znany z „ciętego języka”. Nie szczędzi nawet swoich dobrych znajomych, potrafi wyśmiać i zakpić z nich publicznie. Inaczej było jedna z Anną Przybylską. Showman zawsze się o niej z dużą sympatią.

Kuba często powtarzał, że Anna była dla niego kimś szczególnym. Po jej śmierci zadedykował jej piosenkę w audycji radiowej, oczywiście uczestniczył w pogrzebie gwiazdy, który odbył się w Trójmieście. Mężczyzna poświęcił jej także dużo miejsca w swojej książce autobiograficznej.

-„Ania Przybylska była dla mnie ważna. Kiedyś podczas jakiejś kameralnej libacji wyznała: „Gdybyśmy oboje byli mężczyznami, to bylibyśmy najlepszymi kumplami. Ale niestety los tak chciał, że tylko ja jestem mężczyzną”. I wybuchła śmiechem” – napisał.

Anna Przybylska w programie Kuby Wojewódzkiego

Od śmierci aktorki minęło już ponad 5 lat, jednak dalej zajmuje ona wyjątkowe miejsce w sercu Kuby. W ostatnim czasie dziennikarz opublikował na swoim facebookowym profilu link do odcinka swojego programu, w którym brała udział Anna Przybylska. Odcinek został nagrany 10 lat temu.

-„ Jest 12 maja 2009. Na moich kanapach zasiadają Ania Przybylska i Michał Piróg. Wtedy pokochałem ją najmocniej… Takiego programu już nigdy nie udało się powtórzyć… Dla JEJ fanów, lektura obowiązkowa” – napisał showman.

Przypomnij sobie o… WSTRZĄSAJĄCE ODKRYCIE NAUKOWCÓW. NAWYK, KTÓRY UWAŻANY JEST ZA ZDROWY, MOŻE PROWADZIĆ DO POWAŻNEJ CHOROBY

Jak informował portal Życie: NIE MA KOŃCA ZAMIESZANIA WOKÓŁ KSIĘCIA ANDRZEJA. WYCHODZI NA JAW, JAKIE SEKRETY SKRYWAŁ PRZED ELŻBIETĄ II

Portal Życie pisał również o… CZY WIDZOWIE BĘDĄ MUSIELI POŻEGNAĆ „OJCA MATEUSZA”? W SERIALU DOJDZIE DO SENSACYJNEGO ZWROTU AKCJI