Agata Duda, żona prezydenta RP znana jest z tego, że gdziekolwiek się nie pojawi zawsze wyróżnia się doskonałą prezencją. Jej stroje są zawsze eleganckie i świetnie pasują do okazji. Pierwsza Dama upodobała sobie najbardziej pięknie suknie.

Do tego zawsze zadba o perfekcyjnie ułożone włosy i delikatny makijaż. Nie trudno odgadnąć, że nad jej wizerunkiem pracuje wielu makijażystów i fryzjerów, jednak to właśnie od niej zależy efekt końcowy. Jak widać Agata Duda świetnie zna się na modzie!

Agata Duda zaprezentowała się w mikołajkowej stylizacji

6 grudnia z okazji Mikołajek w Pałacu Prezydenckim zorganizowano spotkanie z dziećmi, na którym rzecz jasna pojawiła się Agata Duda. To był dzień pełen radości. Pierwsza Dama z uśmiechem na ustach spędziła czas z dziećmi, chętnie pozując przy tym do zdjęć. Jak zawsze nie zabrakło jej gracji i klasy.

Szczególną uwagę zwrócił strój żony prezydenta. Agata Duda odebrała wszystkim mowę pojawiając się w wyjątkowej mikołajkowej stylizacji, w której obok Świętego Mikołaja zaprezentowała się jak prawdziwa śnieżynka.

Agata Duda w roli śnieżynki

Agata Duda założyła na siebie długą suknię sięgającą do połowy łydki w kolorze kości słoniowej. Zestawiła ją z klasycznymi szpilkami o zbliżonym odcieniu. Taka styliacja optycznie wysmukliła jej sylwetkę.

Idealnym uzupełnieniem była świetnie dopasowana, delikatne, ale jednocześnie efektowna biżuteria. Całość prezentowała się bardzo gustownie i elegancko. Nic dziwnego, że w mediach nie cichną dyskusje o wspaniałym stroju żony prezydenta.

Internauci ocenili stylizację Agaty Dudy

Zdjęcia z mikołajkowego wydarzenia trafiły na instagramowy profil prezydenta. W ciągu chwili pojawiły się komentarze internatuów dotyczące stylizacji Pierwszej Damy. Było w nich wiele komplementów i ciepłych słów. Pod największym wrażeniem była żeńska część obserwatorów profilu.

"Przepięknie" - napisała jedna z internautek.

"Cudownie" - zachwyca się kolejna.

"Piękny gest ze strony pierwszej damy, że przygotowała z okazji Mikołajek prezenty niespodzianki" - dodaje inna.

"Piękna jest nasza pani prezydentowa" - podsumouje obserwatorka profilu.

Zobacz także: W PAŁACU PREZYDENCKIM STANĘŁA JUŻ CHOINKA. PIERWSZA PARA POSTAWIŁA NA WYJĄTKOWE OZDOBY

Może zainteresuje Cię: ANDRZEJ I AGATA DUDA WZIĘLI UDZIAŁ W PRZYJĘCIU Z KRÓLOWĄ ELŻBIETĄ. JAK PREZENTOWAŁA SIĘ PARA PREZYDENCKA [ZDJĘCIA]

Na portalu "Życie" pisaliśmy o: KRÓLOWA MA SZTUCZNĄ CZĘŚĆ CIAŁA. CÓRKA ELŻBIETY II UJAWNIA DŁUGO SKRYWANĄ PRAWDĘ