W Wielkiej Sieni Pałacu Prezydenckiego stanęła już choinka. Drzewko prezentuje się nadzwyczaj okazale. Oświetlone jest lampkami choinkowymi w białym i czerwonym kolorze, co daje na choince wzór polskiej flagi narodowej.

Ozdoby, które zawieszono na drzewku są bardzo szczególne. Za ich wykonanie odpowiadali uczniowie Państwowego Liceum Sztuk Plastycznych w Olsztynie. Przyjechali oni również do Warszawy, aby pomóc w uroczystym zdobieniu prezydenckiej choinki. W trakcie ozdabiania drzewka licealistom towarzyszyła pierwsza dama.

Agata Kornhauser-Duda miała tego dnia olśniewający strój, który niemalże przyćmił udekorowaną bogato choinkę. Pierwsza dama założyła dopasowaną sukienkę w intensywnie czerwonym kolorze. Do niej dobrała żakiet w zbliżonym kolorze oraz czerwone szpilki. Całość stylizacji dopełniała elegancka, ale subtelna biżuteria.

Efektem współpracy pierwszej damy z licealistami z Olsztyna pochwalił się na Instagramie prezydent. Andrzej Duda wrzucił zdjęcie bogato ustrojonej choinki na swój profil wraz z odpowiednim podpisem:

- W Wielkiej Sieni Pałacu Prezydenckiego stanęła dziś choinka przybrana pięknymi ozdobami ceramicznymi wykonanymi przez Uczniów Państwowego Liceum Sztuk Plastycznych w Olsztynie. Cudo! Dziękujemy!!!

Internauci komentowali bardzo pozytywnie tegoroczną choinkę z Pałacu Prezydenckiego. Pod postem prezydenta szybko zaroiło się od zachwytów i komplementów.

„Cudna choinka i oryginalne ozdoby”, Piękna choinka Panie Prezydencie. Naprawdę piękna”, „Super choinka trochę zazdroszczę. Pozdrawiam!”

Przypomnij sobie o… OLŚNIEWAJĄCA AGATA DUDA NA LITWIE. INTERNAUCI ZACHWYCENI STYLIZACJĄ NASZEJ PIERWSZEJ DAMY

Jak informował portal Życie: PAPIEŻ FRANCISZEK WYSŁAŁ SPECJALNĄ DEPESZĘ DO ANDRZEJA DUDY. O CO W NIEJ CHODZIŁO

Portal Życie pisał również o… PAPIEŻ FRANCISZEK PODDAŁ SIĘ TAJEMNICZEJ OPERACJI. MEDIA MIAŁY SIĘ O TYM NIE DOWIEDZIEĆ