Meghan Markle przeżywa obecnie ciężkie chwile. Wejście do brytyjskiej rodziny królewskiej z pewnością odbija jej się czkawką. Prasa stale wygrzebuje informacje z przeszłości kobiety, by podtrzymać wokół niej atmosferę skandalu.

Rodzinne relacje Meghan Markle nigdy nie należały do najlepszych. Jej bliscy oczerniali ją na łamach prasy, odkąd tylko jej związek z księciem Harrym stał się oficjalny. Nie przepuścili żadnej okazji, by rzucić na jej temat jakiś zjadliwy komentarz.

Niedawno atak na księżną Sussex przeprowadziła jej przyrodnia siostra. Kobieta za wszelką cenę chce zaszkodzić wizerunkowi Meghan. Ma nawet w planach wydanie książki, w której zdradzi wszystkie sekrety księżnej Sussex, choć kobiety nie widziały się od przeszło dekady.

Teraz w mediach wypowiedział się 80-letni wujek Meghan, który również nie pozostawił na kobiecie suchej nitki. Mike Markle postanowił przypomnieć księżnej Meghan, że to on „załatwił” jej pracę w ambasadzie USA w Argentynie. Kobieta miała wówczas 20 lat i swoją karierę zawodową chciała związać z dyplomacją.

Wujek Meghan wystąpił w programie telewizyjnym, w którym bardzo negatywnie wypowiedział się o swojej bratanicy:

Prawdopodobnie zrobiłem dla niej więcej, niż ktokolwiek. Osobiście rozmawiałem dla niej z ambasadorem w Argentynie. Pomogłem jej i nie prosiłem o nic w zamian.

Mężczyzna zarzucił Meghan, że po wejściu do wyższych sfer odtrąciła swoją rodzinę. Choć sam mówi, że nie zależy mu na kontaktach z bratanicą, jednak ma jej za złe, że zerwała kontakt z bliskimi.

Krewny księżnej Sussex odniósł się także do pogłosek o jej trudnym charakterze. 80-latek podkreśla, że Meghan była w dzieciństwie bardzo rozpieszczana przez ojca, dlatego jest teraz zazdrosna i apodyktyczna.

Mężczyzna uważa, że Meghan Markle za wszelką cenę chce dorównać Kate Middleton. To właśnie dlatego między kobietami cały czas panuje napięta atmosfera.

Na portalu "Życie" dowiesz się również... NIEZWYKŁY GEST GWIAZDORA HOLLYWOOD. WYSTAWIŁ NA AUKCJĘ SYRENKĘ, ZEBY POMÓC POLSKIM DZIECIOM
Portal "Życie" informuje także... MEGHAN MARKLE I KSIĄŻĘ HARRY NA ZAWSZE WYPROWADZĄ SIĘ Z WIELKIEJ BRYTANII?! OTO ICH NOWY DOM
Warto sobie przypomnieć o... KSIĄŻĘ HARRY I KSIĘŻNA MEGHAN CORAZ DALEJ OD RODZINY KRÓLEWSKIEJ. "NIKT Z NIMI NIE ROZMAWIA"