Ola Kot ma szanse na karierę w Polsce. Drzwi do show-biznesu otworzył jej udział w „Tańcu z Gwiazdami” i teraz od prezenterki zależy, jak dalej potoczy się jej kariera.

Jak na razie Ola zachwyca coraz więcej osób nie tylko swoją „swojskością”, ale także pięknym wyglądem. Na Instagramie ma już ponad 180 tysięcy obserwatorów, którzy chętnie śledzą poczynania prezenterki.

Niedawno pochwaliła się swoim zdjęciem w skąpym bikini. Pokazała w nim całkiem sporo. Fani są zachwyceni pięknym i wysportowanym ciałem Oli Kot, a także… jej pośladkami. Krój stroju pozwolił na pokazanie naprawdę sporej części ciała.

„Patrzysz sobie w ocean a @wiktor_brzozowski robi Ci zdjęcie od 🍑 strony. To zdjęcie jest z dedykacja dla wszystkich dziewczyn które cierpią na ABC czyli Absolutny Brak Cycków” – podpisała.

Jak wynika z opisu zdjęcia, Ola znajduje się obecnie na Seszelach. Wygląda na to, że po „Tańcu z Gwiazdami” postanowiła nieco odpocząć.

Ola Kot jako 19-latka wzięła udział w wyborach „Miss Beskidów 2009”. Udało jej się wygrać i to zmotywowało celebrytkę do rozkręcania kariery.

Zgłosiła się do „Miss Polski” i dotarła aż do finału. Następnie postanowiła podbijać świat, próbując swoich sił w „Miss Globe”. Choć w Polsce jej kariera zapowiadała się obiecująco, nie udało jej się osiągnąć sukcesu na międzynarodowej arenie.

Celebrytka postanowiła, że pora zrobić karierę w show-biznesie. Najpierw wystąpiła w programie „Hot or Not”, który można było oglądać na stacji Viva Polska, a następnie, po zwycięstwie, dostała propozycję ze stacji.

Niedawno dostała propozycję udziału w „Tańcu z Gwiazdami”. Zdecydowała się na przyjęcie jej, co pozwoliło jej osiągnąć większą popularność wśród szerszych środowisk. Program utrzymuje wysoką oglądalność już od lat, a dzięki udziałowy w tanecznym show Ola Kot z pewnością stała się bardziej rozpoznawalna.

Przypomnij sobie o… KOLEJNE NIEOCZEKIWANE ZWOLNIENIE W TVP. SPRAWA DOTYCZY EUROWIZJI JUNIOR. O CO POSZŁO

Jak informował portal Życie: ROKSANA WĘGIEL UJAWNIŁA KOLEJNY WIELKI TALENT. NASTOLATKA JEST ŚWIETNA NIE TYLKO W ŚPIEWIE

Portal Życie pisał również o… KUBA WOJEWÓDZKI ŻEGNA SIĘ Z WIDZAMI NA INSTAGRAMIE. DZIENNIKARZ WRZUCIŁ WIELE MÓWIĄCE ZDJĘCIE