Uczestniczka „Tańca z Gwiazdami” skrywa tajemnicę, o której nie wiedzieli jej fani. Ola Kot, prezenterka Eska TV, ma sekret, który teraz wyszedł na jaw.

Polsat wie, jak przyciągnąć widza. Wielu z nich włącza stację dzięki „Tańcowi z Gwiazdami”, który już od lat utrzymuje wysoką oglądalność.

Wygląda na to, że jedną z największych gwiazd tej edycji będzie Ola Kot, która próbuje się wypromować wśród szerszych środowisk. Udało się dowiedzieć, że prawie została słynną modelką!

Ola Kot jako 19-latka wzięła udział w wyborach „Miss Beskidów 2009”. Udało jej się wygrać i to zmotywowało celebrytkę do rozkręcania kariery.

Zgłosiła się do „Miss Polski” i dotarła aż do finału. Następnie postanowiła podbijać świat, próbując swoich sił w „Miss Globe”. Choć w Polsce jej kariera zapowiadała się obiecująco, nie udało jej się osiągnąć sukcesu na międzynarodowej arenie.

Celebrytka postanowiła, że pora zrobić karierę w show-biznesie. Najpierw wystąpiła w programie „Hot or Not”, który można było oglądać na stacji Viva Polska, a następnie, po zwycięstwie, dostała propozycję ze stacji.

Ola Kot bardzo się zmieniła. Teraz ma długie blond włosy, kiedyś wyglądała zupełnie inaczej. Zobacz sam – udało się znaleźć jej stare zdjęcia. Pierwsze sukcesy osiągała jeszcze jako brunetka!

Interesujesz się życiem gwiazd? Sprawdź te artykuły:

GWIAZDA „TAŃCA Z GWIAZDAMI” WYZNAŁA: KEBAB JEST MOIM SPOSOBEM NA PIĘKNY WYGLĄD!

KINGA RUSIN W SKÓRZANYCH BOTKACH WSIADA DO AUTA ZA 300 TYSIĘCY. CO Z EKOLOGIĄ, KTÓRĄ PROMUJE?

Źródło: „pikio.pl”