Basia Kurdej-Szatan tym razem zaskoczyła… Gwiazda pojawiła się na jednej z imprez w obłędnej stylizacji oraz wyznała sekret pięknego wyglądu! 

Znana Polsce aktorka dużo czasu poświęca na obowiązki zawodowe. Potrafi znaleźć chwilę i na… trening! Jest to związane z udziałem gwiazdy w „Tańcu z gwiazdami”. Niedawno Kurdej-Szatan także została twarzą produktów do pielęgnacji ciała i włosów. A kilka dni temu zaskoczyła obecnością na imprezie Sandry Kubickiej „Sugarfree”.

Stylizacja Basi przypadła do gustu wszystkim obecnym, a co najważniejsze – internautom! Aktorka zdecydowała się na bladoróżową długą sukienkę, która odkrywała sporo ciała. Ramiona i nogi lekko wyłaniały się spod kreacji. Całość dopełniły delikatne sandałki i naturalny makijaż. Rozpuszczone włosy dodały lekkości i błysku stylizacji.

Gwiazda uwielbia wyjścia, a zwłaszcza te rozpoczynające się domówką. Idealny wieczór dla aktorki to pyszna kolacja i białe wino w dobranym towarzystwie. Wygląd gwiazdy nie wskazuje na imprezowy tryb życia Basi. Aktorka zdradziła swoje sekrety pięknego wyglądu.

– „Mam swoje sprawdzone sposoby. Hamburger i kebab z sosem czosnkowym zawsze stawiają mnie na nogi. Od razu człowiek dochodzi do siebie. No i obowiązkowo pamiętajmy o uzupełnianiu witaminy C!” – mówi Barbara.

Pisaliśmy również o: FANI ZANIEPOKOJENI ZACHOWANIEM BARBARY KURDEJ-SZATAN. GWIAZDA DAŁA IM KU TEMU POWÓD

Życie poleca: GWIAZDA POLSATU PRZEKAZAŁA SZCZĘŚLIWĄ NOWINĘ. BĘDZIE MIEĆ DZIECKO!

źródło: „jastrzabpost.pl”