Barbara Kurdej-Szatan jest jedną z ulubienic widowni. Zaczynała od reklam sieci telefonii komórkowej, obecnie bryluje na salonach, prowadzi różne programy telewizyjne, coraz częściej pojawia się w produkcjach filmowych. Czy pogoń za karierą prezenterki niekorzystnie wpływa na jej tryb życia?

Gwiazda chętnie pokazuje swoim fanom urywki z życia prywatnego. Najczęściej wybiera do tego Instagram, gdzie poprzez umieszczanie zdjęć lub krótkich filmików, ukazuje swoje prawdziwe oblicze. Wizerunek ten jest jednak nieco odmienny od tego, który widzimy na szklanym ekranie.

Zobacz także: TO CO POKAZAŁA LEWANDOWSKA ZACHWYCIŁO FANÓW. CZY PRZESADZIŁA?

Czujni obserwatorzy zarzucili gwieździe, że ma problem z alkoholem. Barbara Kurdej-Szatan nie wstydzi się umieszczać relacji z najbardziej szalonych imprez. Prezenterka najczęściej bawi się w towarzystwie innych gwiazd, te jednak nie chcą pokazywać swoim fanom szczegółów zakrapianych spotkań.

Barbara Kurdej-Szatan ostatnio na swoim Instagramie również sposobem na kaca.

– Hamburger, kebab i dużo witaminy C – wyznała celebrytka w jednym z wywiadów.

Zobacz także: SILNE PODMUCHY WIATRU I APELE O OSTROŻNOŚĆ. ZMIANA PROGNOZY POGODY DLA POLSKI

Fani już wtedy mocno zaniepokoiła frywolność gwiazdy. Kiedy na portalu społecznościowym Kurdej-Szatan pojawił się filmik z poszukiwań budki z kebabem, niepokój tylko wzrósł. Widzowie martwią się, że intensywny tryb życia gwiazdy może skończyć się alkoholizmem.

Źródło: „pikio.pl”